Nuo pareigūnų dviračiu spruko švėkšniškė, vežusi kontrabandines cigaretes

2015-06-17, Tauragės apskrities VPK informacija

Birželio 11-ąją Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnams įkliuvo 65 metų moteriškė, gabenusi ir laikiusi kontrabandines cigaretes.

Birželio 11 d., ketvirtadienį, apie 8 val. 20 min., policijos pareigūnai dirbdami pagal planą dėl akcizinių prekių kontrolės Šilutės r., Švėkšnos mstl., Aušros g., pastebėjo kaip iš vienos sodybos dviračiu išsuko jiems gerai žinoma moteris. Ji su savimi vežėsi kibirą, kuriame buvo maišelis. Pareigūnai paprašė moters sustoti, tačiau moteris išsigando ir pradėjusi dar intensyviau minti dviračio pedalus, bandė sprukti sukdama į atsitiktinės sodybos kiemą. Pasprukti jai nepavyko. Pareigūnai moterį sulaikė, o jos kibire rado 40 pakelių cigarečių „7Fest“. Turėdami pagrįstų įtarimų, kad tai ne visas „laimikis“, pareigūnai patikrino ir sodybą, iš kurios Šilutės r. gyventoja išvažiavo. Sodyboje, už ūkinio pastato, pievos pakraštyje, pareigūnai rado daugiau dėžių su cigaretėmis. Iš viso buvo rasta 200 pakelių „Fest“, 190 pakelių „NZ Gold super slim“ ir 400 pakelių „7Fest“ cigarečių su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis. Moteris neneigė, kad cigaretės priklausė jai.

Už akcizais apmokestinamų prekių gabenimą ir laikymą moters atžvilgiu pradėta administracinė teisena.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?