Žinomas verslininkas R. Višinskas pateko į avariją

2015-06-17, Stasys BIELSKIS
delfi.lt nuotrauka
delfi.lt nuotrauka

Magistralėje Vilnius–Klaipėda, prie Kryžkalnio, apsivertė šilutiškio vairuojamas visureigis „Toyota“. Iš automobilio nieko nebeliko – jis sudaužytas nebepataisomai, o vairuotojas ir kartu važiavęs giminaitis – gyvi ir sveiki, net nesusižaloję.

Visureigį „Toyota“ vairavo uždarosios akcinės bendrovės „Kintai“ direktorius Rimgaudas Višinskas. Tą pavakarę jis grįžo iš Kauno, kur buvo nuvykęs darbo reikalais. Deja, įveikus daugiau nei pusę kelio visureigis rėžėsi į priešingos krypties eismo juostas skiriantį metalinį atitvarą, sulaužė jį ir apsivertęs aukštyn ratais sustojo ant žaliosios vejos skiriamojoje juostoje.

Iškart po avarijos pranešta, kad buvo sužalotas ir į ligoninę išvežtas automobilio keleivis. Nukentėjusiųjų galėjo būti ir daugiau – mat tuo metu eismo skiriamojoje juostoje darbininkai pjovė žolę. Pirmasis policijai apie avariją pranešė degalinės „Orlen“, šalia kurios visureigis apsivertė, operatorius. Jis skambino 15 val. 37 val., vėliau gelbėjimo tarnyboms skambino dar daug magistrale važiavusių žmonių.

Pasak Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnų, „Toyota“ vairuotojas liko sveikas, į ligoninę buvo nuvežtas tik todėl, kad būtų paimta jo kraujo blaivumui patikrinti. Iš pradžių atrodė, kad kartu važiavęs R. Višinsko žentas po eismo nelaimės yra sužalotas. Greitoji medicinos pagalba jį išvežė į gydymo įstaigą, bet patikrinus nustatyta, kad guldyti į ligoninę nėra būtinybės.

Vakar, praėjus jau kelioms dienoms po šio eismo įvykio, „Šilokarčemos“ korespondentas paskambino pamario krašte gerai žinomos įmonės, kurios veiklos sritys – kaimo turizmas, kavinės, klubai, barai, pramogos ir poilsis, viešbučiai, moteliai, žūklės, medžioklės reikmenys ir t. t., vadovui R. Višinskui. Jis atsisakė kalbėti apie avarijos priežastį teigdamas, kad viskas baigėsi gerai, ir nebereikia tokių komentarų – kaip, kur, kas, kodėl.

„Paprasčiausiai, likome sveiki ir gyvi, tai yra gerai, ir ačiū Dievui, - kalbėjo R. Višinskas. – Faktas toks, kad mašina neberemontuojama, ir dar kartą ačiū Dievui, ką čia jau beparašysite... Kokia gali būti kalba apie patirtą žalą – metalas yra metalas, svarbiausia, kad mes gyvi... Kai žmogus gyvena, o paskui numiršta, tai kam tada žala? Pats gyvenimas yra toks. O šįkart net nerimtų traumų nepatyrėme. Trečią kartą nesakysiu, kam reikia dėkoti. Tokia avarija – pirmoji mano gyvenime, bet daugiau tokių nenorėčiau...“

Beje, R. Višinskas yra Šilutėje kasmet vykstančių tarptautinių žuvienės virimo čempionatų vienas iš organizatorių bei rėmėjų. Gal šį kartą auksinė žuvelė, atskubėjusi prie Kryžkalnio, išpildė vieną iš trijų jo norų – susitikti su ja žuvienės virimo čempionate?


Straipsnio komentarai

Mates2015-06-22
Tai kodel salia tos avarijos buten toj magistrales puseje kur ir vaziavo minetas visureigis stovelo kelininku transporto priemone MERSAS UNIMOGAS skirtas pakeles zolei pjauti su susprogdinta galine padanga ?
P.s. zurnalistai pasirodo raso tik is pletku, nezinodami faktu......
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
žuvelė2015-06-20
turėjo sutrukdyti Grigo ratų apsivertimui Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?