Šilutės policijos pareigūnai prisijungė prie akcijos „Vanduo 2015“

2015-06-16, Tauragės AVPK informacija

Praėjusį savaitgalį, birželio 13-ąją, buvo vykdoma valstybinė saugios laivybos kontrolė Lietuvos Respublikos vidaus ir pakrančių vandenyse bei tarpžinybinė priemonė „Vanduo 2015“, prie kurios prisijungė ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Akcijoje taip pat dalyvavo pramoginės laivybos skyriaus vyresnysis valstybinis inspektorius Eugenijus Macijauskas bei pramoginės laivybos skyriaus vyresnioji valstybinė specialistė Viktorija Lapaitė.

Akcijos „Vanduo 2015“ metu buvo patikrinta 30 pramoginių laivų ir nustatyti 5 administracinės teisės pažeidimai. 3 laivų savininkams surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas už tai, kad šie neturėjo techninės apžiūros dokumentų, o vieno asmens laivas buvo be registracijos dokumentų. Už tai jiems gresia bauda nuo 28 iki 57 eurų. Įkliuvo ir toks laivo savininkas, kuris plaukiojo be teisių. Asmeniui taip pat surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas, jam už vidaus vandenų laivybos taisyklėse nustatytų saugumo reikalavimų pažeidimą gresia bauda nuo 86 iki 144 eurų.

Tikimąsi, kad tokia akcija veiks kaip prevencinė priemonė ir ateityje vidaus vandenų laivybos taisyklių pažeidėjų tik mažės.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?