Vasara, vasara, vasara

2015-06-16, A. Juknienė, D. Jonelienė, E. Žąsytienė

Ir vėl vasara! Ir vėl norisi kuo daugiau pamatyti, patirti  kuo daugiau įspūdžių. O kur įdomiau praleisi laiką, jeigu ne vasaros poilsio stovykloje?

Vainuto gimnazijos vaikų socializacijos stovykloje šiemet poilsiavo 25 5 klasių mokiniai. Joje vaikai noriai dalyvauja, nes vadovaujančios mokytojos pasirūpina, kad visiems būtų smagu.

Su mokytoja Asta Mauricieme stovyklautojai iš antrinių žaliavų gamino aštuonkojus, su Aldona Jukniene akmenys virto puikiomis boružėmis, kurios papuošė prie gimnazijos esančius gėlynus ir pievutę bei žaidimų aikštelę prie seniūnijos. Mokytoja Inesa Krasauskaitė vedėsi į mišką. Ten vaikai atliko įdomias istorines ir geografines užduotis apie Vainutą, Lietuvą, o iš aplink esančios gamtinės medžiagos sukūrė puikius kūrybinius darbelius. Po visų užduočių stovyklautojai vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis. Mokytoja Birutė Čėsnienė vedė sporto dieną.

Stovyklautojai nemažai keliavo. Aplankė Kintų Vydūno centrą ir mokėsi dirbti su keramika. O jei jau esi Kintuose, tai kaip neaplankysi žymiausios įspūdingo dydžio tujos, nenuvyksi į Ventės paukščių žiedavimo stotį?

Dar viena diena buvo skirta aplankyti Varnių regioninį parką. Mokytoja Valerija Eidikienė visada organizuoja šią misiją. Aplankėme  tris įdomiausius piliakalnius. Įspūdingiausias pasirodė Šatrijos piliakalnis, nuo kurio pamatėme visas plačias šio krašto apylinkes.

Dvi dienas vaikai mokėsi Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų centro organizuotoje amatų stovykloje. Labai įdomiai ir turiningai leido laiką mokydamiesi įvairių amatų.

Stovyklą užbaigėme kelione į Šilutės boulingą. Už tai, jog vaikai kasdien galėjo mėgautis ledais, įdomiai praleisti dienas stovykloje, norime padėkoti rėmėjams: Violetai Vilčauskienei (ne tik parėmė, bet ir lydėjo kelionėse, padėjo organizuoti veiklą), Daivai Juknienei.

Vaikams labai patiko praleistas laikas stovykloje.

                                                                                                                   


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?