Trečiadienio horoskopas – birželio 17 d.

2015-06-17, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Aguonų laukas
„Fotolia“ nuotr. / Aguonų laukas

Šiltą ir saulėtą birželio dieną pasitikite su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien visos jūsų mintys priklausys jūsų šeimai, o visos pastangos nukreiptos į tai, kad namuose gyventi būtų gera. Jei būtų įmanoma dieną praleisti namuose atsiribojus nuo išorinio pasaulio – jums tai būtų didelė atgaiva. Todėl nejučiomis save atribosite nuo kasdienio šurmulio ir vis dažniau užsuksite aplankyti savo svajonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien netausokite tokių vertybių kaip supratimas, atjauta ir nuoširdus rūpestis – jie bus bilietas į bet kurią jums reikalingą vietą. Būkite judesyje ir pasiruošę aptarti jums rūpimas temas ir reikalingų dalykų išmokti. Daug tikėsitės iš draugų ir dar daugiau gausite, ypač jei prieš kreipdamiesi į juos, pasidomėsite, kaip jie jaučiasi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums svarbu jaustis tvirtai ir stabiliai, todėl kiekvienas to sieks savaip. Regis, didžiajai daliai tai geriausiai seksis dėl darbo vietos, kurią gal kiek per daug išaukštinsite. Deja, ne visuomet bus aišku, kaip geriau visa tai atlikti, kad ir vadovybė būtų patenkinta, ir jums būtų atriekta tiek atlygio, kiek tikitės.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien Mėnulis jūsų ženkle, dėl to jūs ir labiau pažeidžiami, ir labiau ištroškę dėmesio. Tačiau pernelyg į save nesusikoncentruokite, nes diena bus nuostabi tiek, kiek atidūs būsite kitų skausmui ir džiaugsmui. Vakarop kažkas jums įkvėps vilties ir optimizmo. Nedvejokite, jei tai pasiūlymas keliauti, aplankyti, suprasti, pažinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums tikėtis dėmesio ir palankumo nėra prasmės. Užleiskite sceną kitiems, o patys pasimėgaukite antraplanio vaidmens privalumais. Tai nėra pasiūlymas ignoruoti kitus žmones – būkite atidūs jų norams ir jų rekomendacijoms. Tinkamai sujungtos pajėgos tokiomis dienomis gali padaryti stebuklus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite stiprūs kartu su kitas asmenimis, ypač komandiniame darbe, rungtyse ar pramogose su draugais. Vakarop jums svarbūs ryšiai megsis intuityviais būdais, todėl dažnai be žodžių suprasite vieni kitus. Tačiau jūs pernelyg stipriai tikėsite savo partneriais, dažnai nepakankamai įvertindami tą indėlį, kurį įdedate į bendrą sėkmę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų reikės darbe, o darbo jums, tiksliau – visko, ką jis suteikia – galimybės save išreikšti, įgyti tam tikrą padėtį ir užsitarnauti žmonių pagarbą. Vakarop nuoširdų darbą ir atsidavimą jam tinkamai derinsite su kūrybiškais sprendimo būdais. O protingai panaudotas įkvėpimas, abstulbins jus ir jūsų kolegas rezultatu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien žinosite, kaip pateikti save, savo žinias, savo požiūrį, kad niekas jūsų neatstumtų. Būsite atidūs kitiems, o ir jums mieli asmenys nuoširdžiai reikš savo simpatijas. Atsispirti pagyrimams ir švelnioms vilionėms jums bus tikras išbandymas. Užuot ieškoję paaiškinimų, kodėl taip vyksta, leiskite svajonėms jus vesti į priekį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandiena jums gali praplaukti prieš akis lengvai ir sklandžiai, jei neieškosite joje to, ko rasti neįmanoma. Leisdami tėkmei nešti jus pirmyn, kuo arčiau kitus žmones prie savęs prisileisite. Ir tokiu būdu visai ramiai perplauksite į kitą krantą, kuriame sklandžiai išsispręs asmeninės ar jūsų šeimos problemos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien leisdami sau būti priklausomiems nuo jūsų aplinkoje esančių žmonių, patys nepajusite, kaip lengvai su viskuo susidorosite. Dalis informacijos, kurią gausite ar kurią kitiems pateiksite, bus pagražinta, tačiau nuo to nenukentės niekas. Taigi negailėkite šiltesnio žodžio, kuris leistų jums užmegzti šiltesnį ryšį ir padidintų supratimą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien su pareigomis susidorosite taip lengvai, kaip jums pavyks būti atidiems kitų žmonių, o ypač kolegų emocijoms ir permainingoms nuotaikoms. Regis, ir patys to, kas jus kituose gali šiek tiek erzinti, neišvengsite. Eidami takeliu iki gausesnių pajamų, pasitikėkite tuo, ką jums kužda šeštasis jausmas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jus ramins ir įkvėps tai, kas vyksta aplinkui. Galbūt net tapsite kitų žmonių traukos centru. Kai kažkas iš jų tikėsis, kad jam ar jai skirsite dalį savo laiko, jums bus sunku nepateisinti kito asmens lūkesčių. Galbūt net vakare sugalvosite, kad atliekate kažkokią svarbią misiją ir tuo patikėję, kitiems abejonių nekelsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?