Prasidėjus dviračių sezonui, policijos pareigūnai ragina gyventojus labiau saugoti savo turtą

2015-06-17, Tauragės AVPK informacija

Šiltėjant orams vis daugiau gyventojų automobilį keičią į dviratį. Nors tokia keliavimo priemonė šiltuoju sezonu ir patogesnė, tačiau ilgapirščiams ji neretai tampa lengvu grobiu.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus nei akimirkai nepalikti dviračių be priežiūros, o esant reikalui kur nueiti, visada jį prirakinti. Tėveliai taip pat turėtų priminti vaikams, kad net ir susibūrimo vietose prie vandens telkinių, kur šiltuoju sezonu žmonių išties daug, dviračiai vis tik nėra saugūs. Norint išvengti vagystės, būtina juos statyti matomoje vietoje ar paprašyti, kad kas juos prižvelgtų.

Pareigūnai primena ir apie tokią prevencinę priemonę kaip daiktų žymėjimas, kurios metu dviračiai užregistruojami policijoje, o ant jų užklijuojamas specialus lipdukas. Tokia prevencinė priemonė padės ne tik lengviau išaiškinti daikto priklausymą, bet ir atskleisti galimą nusikalstamą veiką.

Nemokamai pasižymėti daiktus policijoje gali kiekvienas norintis. Žymimi ne tik dviračiai, bet ir kiti vertingi daiktai: graveriu – žoliapjovės, benzininiai pjūklai, kiti prietaisai, specialiu žymekliu – mobilieji telefonai, kompiuteriai, garso ir vaizdo technika, kiti daiktai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?