Ketvirtadienio horoskopas – birželio 18 d.

2015-06-18, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė su balionais
„Fotolia“ nuotr. / Mergaitė su balionais

Kylanti saulė kviečia keltis, ruoštis dienos iššūkiams ir skaityti horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų privačiam gyvenimui šiandien siurprizų netruks. Nieko nuostabaus, jei patys vieną kitą netikėtumą savo šeimos nariams pasiūlysite ar iškrėsite. Imdamiesi aktyvių permainų namuose, visų pirma savo idėjas suderinkite su šeimos nariais. Netruksite įsitikinti, kad kai kurių nuomonė visiškai skiriasi nuo jūsiškės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Turėsite daug idėjų ir daug noro dėl stipresnio ryšio su kitais žmonėmis nueiti sudėtingus kelius ir užkopti į aukštus kalnus. Tačiau dalis jūsų planų bus visiškai sugriauta dėl jūsų išankstinių nuostatų, prisiminimų ar kito praeityje sukaupto balasto. Todėl, užuot persigalvoję, tęskite nekreipdami dėmesio į neva nepalankius ženklus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums rūpės žūtbūt ką nors įgyti, tačiau galite ir nemažai prarasti, jei nedvejodami nersite į apsipirkimo džiaugsmus. O tam jus tinkamai įkvėps jūsų bičiuliai. Jie arba jūsų komandos nariai taip pat gali pasistengti pasinaudoti jūsų turimais resursais neva pažerdami milijonus neįtikėtinų idėjų. Būkite jiems labiau kritiški.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svajingos nuotaikos jūsų galvoje įsivyravusios prieš dieną, jūsų dar kurį laiką nepaliks. Visais savo pojūčiais reaguosite į kiekvieną atidumo ar atstūmimo ženklą. Bandymus lipdyti savo kiautą jums sutrikdys su darbu susijusi žinia. Į netikėtumus reaguodami nuolankiai ir bandydami iš to išsikapstyti neįprastais būdais, įgysite neįkainojamos patirties.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būdami bet kurioje pasaulio vietoje ir su bet kokiais žmonėmis, būsite linkę užsisklęsti savo pasaulyje ir nieko į jį neįsileisti. Nebent tuos, kurie neketina ten įvykdyti savo užmačių ir nenori nieko sugriauti. O tokių gali atsirasti diskusijų apie įsitikinimus metu arba mokymo įstaigoje ir bendraujant su toli gyvenančiais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors būsite geri bet kokios komandos žaidėjai, ne visas galimybes joje panaudosite ir nevisiškai tinkamai save atskleisite. Kai kurios prieš jūsų akis iškilusios grėsmės jums gali atrodyti neįveikiamos ir viską savo kelyje nušluojančios. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio, nuo jūsų noro dėti pastangas ir išsaugoti gerus santykius su savo komanda.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Noriai tęsite pradėtus darbus ir naujus inicijuosite, tačiau dalis jūsų ketinimų nepasieks jus dominančių asmenų. Priešingai, kažkas iš jūsų partnerių pasiūlys tokių idėjų, kurioms nei atsispirti negalėsite, nei joms įvykdyti galių turėsite. Būkite budrūs, bet nuolankūs prieš aplinkybes, kurių jūs negalite pakeisti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite savimi pasitikintys, tačiau tas pasitikėjimas gali netikėtai išblėsti dėl pakitusių aplinkybių darbe, buities nesklandumų ar sveikatos sutrikimų. Tegul tai jūsų neišmuša iš pasirinkto kelio, o padeda jums kitaip pažvelgti į esamą situaciją ir savyje rasti tai, ko iki šiol nepanaudojote.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daugiau jums svarbių dalykų vyks už uždarų durų, pro kurias ne kiekvieną norėsite įsileisti. Daug ką būsite linkę pasilikti paslaptyje, tačiau tinkamai parinkti asmenys jūsų paslapčių neišbarstys vėjais. Popietę jūsų atžalų poelgiai ar rizikingi žaidimai, kurie jus vilios, gali sutrikdyti jūsų planus ir įprastą dienos ritmą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandiena jums bus lengva įsilieti į dienos tėkmę, jei būsite pasiruošę girdėti kitus asmenis ir jais pasitikėti, ypač jei tai jūsų artimas žmogus ar darbo partneris. Darniems santykiams gali sutrukdyti netikėti pasikeitimai namuose popietę. Kita vertus, būtent kitas žmogus gali jums padėti rasti visiems tinkamus sprendimus. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būsite pasiruošę šio to atsisakyti, kad tik niekam neužstotumėte saulės savo buvimu ar poelgiais. Tačiau susidūrę su netikėtomis naujienomis ar priversti visiškai pakeisti savo planus, savo išankstines nuostatas permąstykite. Norėdami grąžinti ankstesne harmoniją, pasirūpinkite savo sveikata, o tik po to grįžkite prie neišspręstų problemų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikėjimas, kad kam nors esate labai reikalingi ir galbūt net patys svarbiausi, neleis jums įgrimzti į abejones, savigailą ar panašius nesmagumus. Iš pusiausvyros jus gali išmušti tik žinia, kad negalite suvaldyti to, kas vyksta jūsų materialiame pasaulyje. Todėl priimdami sprendimą, kuris tai pakeistų, stabtelkite ir pamąstykite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?