Kosto Čepliejaus taurė

2015-06-18, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Birželio 14 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos gimnastikos salėje vyko VŠĮ „Sporto ir turizmo centras“ organizuotos stalo teniso pirmenybės Kosto Čepliejaus taurei laimėti.

Varžytis dėl nugalėtojų prizų ryžosi 12 dalyvių iš Pagėgių, Šilutės ir Tauragės, kurie buvo suskirstyti į du pogrupius. Iš viso 5 žaidėjai iš Pagėgių savivaldybės. Po įtemptų ir įnirtingų kovų į finalą iš dviejų pogrupių pateko 8 dalyviai, tame tarpe ir du pagėgiškiai. Finale J. Ratkevičius, V. Vasylius ir P. Grubliauskas pelnė vienodą taškų skaičių, tačiau pagėgiškio V. Vasyliaus laimėtų ir pralaimėtų setų santykis buvo jam nepalankus ir jis liko IV – tas.

Antrus metus iš eilės III – ioji vieta atiteko Jonui Ratkevičiui iš Tauragės ir taip pat antrus metus II – ąja vieta džiaugėsi Tomas Tenikaitis iš Tauragės. Pirmoji vieta ir Kosto Čepliejaus taurė atiteko tauragiškiui Vytui Žiurkui. Tai pirmi metai kai visos prizinės taurės iškeliavo į Tauragę. Praeitų metų Kosto Čepliejaus taurės nugalėtojas pagėgiškis Redas Rimkus dalyvauti negalėjo.

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Sigito Stonio dovanomis buvo apdovanoti jauniausias dalyvis Virgilijus Vasylius ir vyriausias dalyvis Apolinaras Petrauskas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!