Penktadienio horoskopas – birželio 19 d.

2015-06-19, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Mergina
„Fotolia“ nuotr. / Mergina

Susipažinkite su dienos horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite geras informacijos šaltinis savo vaikams ir tiems, su kurias pramogaujate ar įgyvendinate kūrybinį projektą. Iš tiesų, šios dienos sėkmė priklausys nuo to, kiek kūrybiški, dėmesingi, išdidūs, bet draugiški ir žaismingi būsite. Dėl susitikimo ar pokalbio dienos pabaigoje, pajudės jums aktualus užstrigęs reikalas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien atsigręžkite į tai, kas arčiausiai jūsų ir didžiuokitės tuo. Temų, susijusių su finansais, neišvengsite. Laimė, visos jos bus jums sklandžios ir naudingos. Ryte sėkmingai susitarsite dėl šeimos lėšų paskirstymo, o vakare su kai kuo šeimoje aptarsite namams reikalingų pirkinių temas. O gal net spėsite tai įgyvendinti.

DvyniaiDvyniai

(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte gavę kelias dienos gaires iš savo partnerių, vėliau būsite nepralenkiami, kai reikės kažką susitarti, aptarti, išdiskutuoti ar su kuo nors susitikti. Būsite judrūs ir nenustygstantys vietoje, norėdami atsiskleisti tarp arti jūsų esančių žmonių. Vakare į jūsų nuomonę bet kokia tema bus tinkamai sureaguota.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien jūsų pastangos bus nukreiptos į norą ką nors įgyti ir už tai būti įvertintiems. Ryte atlikę nedidelius veiksmus, pasieksite daugiau nei eidami dideliais žingsniais. Vakare pirmenybę teiksite ne kalboms, o apmąstymams. Ieškosite ne žmogaus, su kuriuo galite aptarti rūpimą temą, o galimybės priartinti savo sumanymą prie realybės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien tikėsitės dėmesio ir pagarbos, ko, be jokios abejonės, sulauksite. Stengsitės ir persistengsite norėdami kuo nors kitus sudominti. Iš tiesų, kai jums pavyks kitų dieną paversti maža švente, pastebėsite prieš jūsų akis atsiveriančias naujas galimybes. Vakare pokalbis su draugu ar bendražygiu nenueis niekais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, užuot laukę pagyrimo už nuoširdų darbą ar kitus nuopelnus, nukreipkite dėmesį nuo savęs į kitus. Jums puikiai seksis pakelti ūpą tiems, kurie dėl kažko prarado viltį. Ryte apie tai jums primins ir tam jus paskatins šeimos narių prašymai. Vakare jūsų patarimas kitam žmogui uždirbs ir jums kelis balus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien būsite geroji grupės siela, jei bent šiek tiek šia kryptimi padirbėsite. Ir, be abejo, nesivaržykite galėdami suspindėti darbais ar žodžiais tarp kolegų, draugų ir bendraminčių. Bet kuriuos nelygumus tarp jų užglaistysite, naudodami komplimentus, nuoširdžią šypseną ir besąlygišką tikėjimą savo ir kitų žmonių gerumu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kas jau kas, o priblokšti kitus savo profesiniais pasiekimais šiandien jums bus be galo svarbu. Tam save eikvosite ir pereikvosite. Ryte lyg koks jaukas jums prieš akis šmėstelės pažadas, kad jus vertina, o vakare sužinosite dalykų, kurie jums seniai nedavė ramybės ir kuriuos galite tinkamai panaudoti savo darbe.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien galite būti įkvėpimo ir žinių šaltiniu bet kuriam jus dominančiam asmeniui. Dėl jūsų atsakingumo ryte ir gerų ketinimų, kurie tiesiog per dieną sklandys ore, jums prieš akis atsivers perspektyvos. Svarbu atminti, kad esate ne vieni ir, ypač vakare, pasikalbėti su antrąja puse ar kitu svarbiu žmogumi apie tai, kas jam ar jai aktualu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Prisiminimai jus šiandien gali nukelti į praeitį ir priminti apie tai, ko nepadarėte. Be jokios abejonės, jums bus svarbu pasitikėti tuo, kas vyksta čia, ir tais, kurie šalia, antraip ir tas bus ne vietoje, ir anas kliudys. Todėl noriai imkite jus vedančią ranką ir pasikliaukite jus palaikančiu petimi. Jūs jiems skolingi liksite tik šypseną.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien įsiklausydami į savo partnerių nuomonę, patirsite daugiau teigiamų emocijų nei pasikliaudami vien savimi. Nors trumpam kito žmogaus taisyklės tegul tampa jūsų taisyklėmis. Vykite šalin svarstymus, teisinga tai ar ne. Vakare patirkite aplinkinio pasaulio žavesį, kurį jums suteiks tik galimybė būti ir bendrauti su kitu žmogumi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų noras išlikti sveikiems, žvaliems ir kuo kūrybiškiau atlikti kasdienes užduotis, skatins jus ieškoti įvairiausių sprendimų. Be to, šiose srityse sau kelsite didelius reikalavimus ir neišsigąsite, kai ryte vadovybė jums pateiks savuosius. Diskusija su šeimos nariais buities, sveikatos ar kitomis kasdienėmis temomis duos vaisių.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?