„Šilutei" atsitiesti nepavyko nei palaikant savo sirgaliams, nei išvykoje

2014-10-21, Indrė VAITKUVIENĖ
„Šilutė
„Šilutė" dėl pergalės ir kamuolių kovojo visais galimais būdais.
Spalio 17 d., penktadienį, namų aikštėje 5-ąjame NKL čempionato ture „Šilutę" rezultatu 72:85 įveikė Molėtų „Ežerūnas-Karys". Šeštadienio išvykoje, pirmoje rungtynių pusėje, šilutiškiai visais būdais „skynėsi" kelią į pergalę, tačiau šeimininkai „Trakų" krepšininkai sutelkė dėmesį į gynybą ir rezultatu 93:71 darkart palaužė „Šilutę".

Aikštėje liūdni ir sirgalių, ir krepšininkų veidai

Kariškių komanda iš Molėtų tądien buvo stipresnė trijuose pirmuosiuose ketvirčiuose (20:16; 24:18; 17:14). Susikrovę 13 taškų pranašumą „Ežerūnas-Karys" jį išlaikė ir ketvirtajame (24:24). Daugiausiai prie išvykoje žaidusių molėtiškių pergalės ir šilutiškių pralaimėjimo prisidėjo  Gintautas Matulis, kuris per  29 aikštėje praleistas minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Šilutės" ekipoje po krepšiu dominavo aukštaūgis Nerijus Anglickis, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių. 17 taškų pridėjo Evaldas Šaulys, 15 - Eivydas Mološčiakas.

Nepavyko parvežti pergalės

Puikiai NKL čempionate startavusi „Trakų" komanda pirmoje susitikimo pusėje su „Šilute" dviem taškais atsiliko (18:20). Antrajame kėliny šilutiškių pataikyti tolimi metimai leido įsiveržti į priekį jau šešiais taškais (35:41). Po pertraukos viskas apvirto aukštyn – trakiškiai po„šalto dušo"  užsivedė, o „Šilutė", ko gero, pavargo. Rungtynių paskutinį ketvirtį pamariškiai pralaimėjo 31:18.

Po šios patirtos nesėkmės „Šilutės" komanda savo sąskaitoje turi 5 pralaimėjimus ir vieną pergalę. Turnyrinėje lentelėje šiuo metu yra 12 vietoje (iš 14).

„Šilutės" aukštaūgiai: Nerijus Anglickis ir Edgaras Sosnovskis kovoje dėl kamuolio.