Savaitės horoskopas – birželio 22–28 d.

2015-06-21, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Gulbės
„Fotolia“ nuotr. / Gulbės

Sužinokite, ką ateinančią savaitę jums žada žvaigždės ir skaitykite savaitės horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę vis dažniau atsigręšite į savo šeimos lizdelį, nes jūsų namų ir šeimos srityje įsikurs Saulė ir Marsas. Saulės skatinami jau pirmomis savaitės dienomis save išreikšite užmegzdami gilesnį ryšį su šeimos nariais ir pasirūpindami jais bei savo namais.

Marsas tai dar labiau sustiprins savaitės viduryje, kviesdamas jus rungtis už savo klaną, tyrinėti šeimos medį, griebtis remonto ar kitų su namais ir šeima susijusių veiksmų. Įsitikinkite, kad jūsų poelgiai paverčia namus ne mūšio lauku, o saugia tvirtove.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitė prasidėjusi nuo vasaros saulėgrįžos, pavers jus savo aplinkos kūdikiu. Vėžio ženkle įsikūrusi Saulė primins, kad jus stiprina viskas, kas yra čia ir dabar. Būdami arčiau gamtos ir bendraudami su tais, kurie jus įkvepia, kurie jus ko nors išmoko, atskleisite viską, kas jumyse yra geriausio.

Savaitės viduryje į tą patį ženklą atvykusi veiksmo planeta kvies jus aktyviau rūpintis arti jūsų esančiais ir daugiau energijos skirti pokalbiams bei įvairiausios išvykoms. Svarbu suprasti, ar tai jus paskatina naujiems poelgiams, ar tik išeikvoja energiją.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią savaitę vis daugiau dėmesio skirsite savo asmeninėms vertybėms ir turtams. Dėl to pasistengs net dvi planetos. Saulė, susijusi su saviraiška, padės jums suprasti ir parodyti savo prigimtinius įgūdžius, be to, paragins jus juos naudoti tam, kad geriau uždirbtumėte ir patikimiau įsitvirtintumėte.

Kad pamatas, kurį liejate būtų dar stipresnis, pasistengs ir Marsas, skatindamas jus rungtis už duonos kąsnį, už savo vertybes, už tai, ką turite įgiję ir viską, ką dar norėtumėte turėti. Tiesa, dažniau save patausokite, antraip jūsų pastangos duos priešingą rezultatą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši savaitė, kai diena savo ilgumu nugalės naktį, jums pradės aktyvų savo asmenybės stiprinimo laikotarpį. Nors būsite matomi, tačiau kritikos strėlių galite nesibaiminti, nes į jus kryps susižavėjimo kupini žvilgsniai: jums pavydės, į jus lygiuosis ir į jus kreipsis pagalbos.

Marsas savaitės viduryje išryškins tiek jūsų stipriąsias, tiek silpnąsias savybes. Laimė, visi žinos, kad jūsų iniciatyvos, nepaisant to, patinka jiems tai ar ne, yra vertingos. Iš tiesų, pravartu skirti savo energiją fizinei ir emocinei būklei stiprinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pažadėkite sau susitaikyti tu tuo, kad jūsų siūlomų taisyklių niekas nepaiso ir ši savaitė pralėks smagiai. Saulė Vėžio ženkle yra laikotarpis, kai turite du kelius: jaustis nelaimingais dėl to, kad jus visi pamiršto, arba pasinerti į savo sielos gelmes, tokiu būdu geriau pažįstant save. Užuot liūdėję – atsikratykite jus slegiančių nuoskaudų.

Marsas tame pačiame ženkle savo pareigas pradės eiti svaitės viduryje. Jis dar giliau jus nublokš į pogrindį ir lieps akis į akį susitikti su savo vidiniais priešais. Visas kovas prieš juos laimėsite ne konkrečias veiksmais, o nuoširdžiu rūpesčiu, atlaidumu ir meile.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl komandinio darbo ir ryšių su draugais atskleisite savo gebėjimą rūpintis, puoselėti, globoti. Kuo daugiau meilės ir rūpesčio jiems padovanosite – tuo labiau jų akyse suspindėsite. Galimas daiktas, kad draugai, bendražygiai ar jūsų grupės nariai trumpam atstos jums šeimą.

Tai Saulės Vėžio ženkle gerieji darbai, kuriuos jai atlikti padės savaitės viduryje prie jos prisijungęs Marsas. Ir vien nuo jūsų priklauso, ar kovosite, kad jūsų komanda laimėtų, ar kelsite sumaištį, norėdami ką nors įrodyti savo bendrakeleiviams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši savaitė prasideda Saulei įsikūrus Vėžio ženkle. Jums tai priežastis pasirūpinti savo statusu ir karjera. Sėkmingai karjeros kopėčiomis lipsite tik užmezgę emocinį ryšį su savo darbu ir tais, su kurias dirbate. Jusdami savo darbo prasmę arba įtraukdami į savo veiklą šeimos narius, kur kas stipriau suspindėsite savo profesinėje padangėje.

Dar labiau susirūpinsite tuo, kokius jus mato pasaulis, savaitės viduryje ir tam savo jėgų negailėsite. Liekite prakaitą, kad darbo vietoje būtų taip gera, kaip ir namuose. O gal būtent šeimą pasirinksite kertiniu akmeniu, padėsiančiu įrodyti pasauliui, kuo esate ypatingi?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pastaruoju metu susidūrę su keletu praradimų, perlipę ne vieną slenkstį, atsisakę nereikalingos praeities naštos jūs galite su palengvėjimu įžengti į jūsų sielą šildantį periodą. Saulė nuo savaitės pradžios vandens ženkle padės jums ne tik įtikinti kitus tuo, kuo jūs tikite, bet paskleisti aplink save optimizmo bangas.

Kovoti už savo pažiūras, žinias, tikėjimą ir įsitikinimus, o likusį laiką skirti kelionėms ar planams apie jas, jus pakvies savaitės viduryje Vėžio ženkle apsilankantis Marsas. Emocijų gausa jūsų nevargins, o leis būti visa galva aukščiau visko, kas vyksta aplinkui.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši savaitė prasidės Saulei įsikūrus Vėžio ženkle. Tai  gali jus įmesti į būseną, kai vieną akimirką nežinai, kas seks po jos. Priversti kai ko atsisakyti, vis dėl to kur kas daugiau atrasite. O pasiruošę ką nors įsileisti į savo intymią erdvę, labiausiai už viską trokšite emocinio saugumo. Ir tik tuomet, kai patys pasijusite saugūs, galėsite kitiems saugumą užtikrinti.

Čia pat užsukęs Marsas savaitės viduryje nelengvais būdais bandys kažką svarbaus pakeisti jūsų viduje ir aplinkoje. Nenuostabu, jei jis privers jus dažniau nutūpti ant žemės ir nuoširdžiau pasirūpinti šeima.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią savaitę sustiprės jūsų partnerystės sritis ir jūs vis dažniau nevalingai perduosite estafetę savo antrosioms pusėms ar verslo partneriams. Atminkite, kad dabar tinkamai atsiskleisite tik tuomet, kai šalia jūsų bus artima siela.

Kai kuriems tai bus pretekstas atsipalaiduoti, perleidus iniciatyvą kitiems asmenims. Kiti, pasijutę vieniši, išsiruoš į antrosios pusės paieškas. Treti kovos su tuo, kuris šalia. Ir nieko nuostabaus, nes trečiadienį jūsų partnerystės vandenis drums Marsas. Kita vertus, dėl jo, jūsų jėga – jūsų partneriuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę, Saulės Vėžio ženkle padedami, tapsite rūpestingu kolega, kuriam svarbu ne tik darbo pobūdis, bet ir tie, su kurias jis ar ji atlieka savo kasdienes pareigas. O kur dar aplinka, kuri tiesiogiai veikia savijautą ir net darbo rezultatus. Pasistenkite, kad neigiamos emocijos atsitrenktų į tvirtą šarvą, jūsų nepaveikdamos.

Juo labiau kad ten pat įsikuriantis Marsas, neleis jums savęs tausoti ir dar labiau įtrauks jus į kasdienių pareigų ir buities problemų verpetą. Įsitikinkite, kad neperlenkiate lazdos ir negadinate savo sveikatos, kovodami su savo bendražygiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė Vėžio ženkle jums džiugesnio periodo pradžia, kai galite dažniau nusijuokti, nuoširdžiau kuo nors pasirūpinti ir dažniau prie savęs priglausti savo mylimus asmenis. Būtų puiku, jei kuo daugiau laiko skirtumėte savo atžaloms arba savo vidiniam vaikui, kuris nori džiaugtis viskuo, kas aplink jį. Kūrybiškumas šoktels, o gyvenimo džiaugsmo sparčiai daugės.

Kokie galingi jumyse slypintys motinystės ir tėvystės instinktai, jums primins Vėžio ženkle savaitės viduryje apsilankęs Marsas. Kai ruošitės į eilinę kovą už savo atžalas ar kitus savo kūrinius, įsitikinkite, kad kovojate už juos, o ne su jais.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?