Pirmadienio horoskopas – birželio 22 d.

2015-06-22, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Rožių žiedai.
Fotolia nuotr. / Rožių žiedai.

Kokia diena šiandien jūsų laukia – darbinga, kupina nuotykių, o galbūt žadanti daug naujovių? Tai sužinosite perskaitę dienos horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė Vėžyje išaukštins emocijas ir prieraišumą, kas iš jūsų pareikalaus papildomų pastangų. Tačiau tai padės jums užmegzti gilesnį ryšį su šeima ir kvies pasirūpinti savo namais. Šiandien dar ne mažiau aktualu bus gerai atlikti visas užduotis. Nuo šio tikslo jus tolins tuščios kalbos, nereikšmingi susitikimai ir įsivaizdavimai.

JautisJautis

(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kol Saulė bus Vėžio ženkle, bendraukite su tais, kurie jus įkvepia, o užmezgę artimą ryšį su aplinka ir aplinkiniais, daugiau išmoksite ir sužinosite. Šiandien pramogaujantys bus pernelyg išlaidūs, o dirbantys kažko stokos, kad save išreikštų. Užuot puoselėję tuščias viltis, kad komandos nariai jums padės su tuo susidoroti, pasitikėkite savo jėgomis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Saulė paliko jūsų ženklą, ir jūsų dėmesys persikels nuo poreikio save parodyti, prie būtinybės pajusti savo vertę ir įsitvirtinti. Jūsų laukia laikotarpis, kai atsiskleisite, integravę vertybes į savo gyvenimą. Šiandien įsitikinkite, kad išties pasirūpinate savo šeima, o ne vien apie tai kalbate. Darbas tebus iliuzinė užuovėja.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Saulė pradėjo keturių savaičių kelionę jūsų ženklu, ir jūs pagaliau galite būti savimi: žingsnelis po žingsnelio eiti ten, kur numatyta, nesislėpdami ir savo poreikio kitais pasirūpinti nevaržydami. Praeities įvykiai ir jūsų įsitikinimas, kad kažkur toli viskas gražiau ir nuostabiau, gali būti šiandienos vėlavimų ir nesusikalbėjimų priežastys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Prasidėjo laikas, kai jums pravartu pasirūpinti savo vidiniu pasauliu, užuot širdus, kad esate lyg išmesti už borto. Susitaikę su tuo, kad ne viskas vyks pagal jūsų norus, o jums kiek mažiau dėmesio atiteks, rasite savyje tikruosius lobius ir geriau save pažinsite. Šiandien komandinis darbas neatneš tiek finansinės naudos, kiek buvo tikėtasi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saulė Vėžio ženkle pakvies jus pasirūpinti draugais ir tapti labiau rūpestingiems bei dėmesingiems su savo komanda. Greit suprasite, kad kuo nuoširdžiau kitais rūpinatės, tuo stipresni ir laimingesni jaučiatės. Šiandien jūsų smulkmeniškumas ir kritiškumas bus nesuprantami nei jūsų kolegoms, nei jūsų antrajai pusei.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Saulė pasiekė jūsų karjeros sritį, dėl ko jums būti matomiems už savo darbus bus svarbiausia. Siekite savo tikslų nepamiršdami vieno – artimas ryšys su žmonėmis yra svarbiausia ir tai dabar yra jūsų sėkmės garantas. Šiandienos jūsų sėkmingiems darbams ar poilsiui koją kiš klaidingi įsitikinimai ir chaosas buityje ar darbo vietoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Saulė jautriajame vandens ženkle nuo šios dienos jums leis save išreikšti nesipriešinant, pernelyg daug jėgų neeikvojant ir negalvojant apie pasekmes. Būsite optimizmo šaltinis, gebantis išlikti visa galva aukščiau to, kas vyksta aplinkui. Darbas komandoje šiandien bus nepakankamai sklandus dėl palaikymo stokos ir trikdžių, taikant kūrybinius sprendimus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo šios dienos, norėdami atrasti savo vietą – atsisakykite jus varžančio balasto ir liaukitės vaikščioti pramintais takeliais. Saulė Vėžio ženkle, todėl pasiruoškite dalytis tuo, kas jums brangu, taip pat nuoširdžiai imant ir duodant. Savo tikslams šiandien per daug dėmesio skirti negalėsite, nes jūsų dėmesį nuolat atitrauks namiškiai ar jums svarbus asmuo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saulė priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų ženklas, todėl save jūs galite suprasti tik žvelgdami savo partneriams į akis, o išreikšti – jų padedami ar būdami su jais. Toliau nueisite savo tikslus derindami su jų norais. Tiesa, šiandien savo nuomonės pernelyg aukštai neiškelkite, nes bandydami ką nors įtikinti, patys kaip mat tuo suabejosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė Vėžio ženkle jus įsuks keturioms savaitėms į kasdienybės sūkurį ir niekur iš jo nepaleis. Dabar jūs galėsite susitelkti į tai, kas vyksta čia ir dabar, o save atskleisite pasirūpinę savo ir artimųjų sveikata bei gera atmosfera kolektyve. Šiandien būsite linkę rizikuoti ne tik tuo, kas jūsų, bet ir tuo, kas kitų, matydami tik tai, ką norite matyti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė perėjo į jūsų stichijos ženklą, ir jums dėliojasi palankios aplinkybės romantiškiems vakarams, kūrybinei saviraiškai, pramogoms ir rūpesčiui savo atžalomis. Tačiau šiandien vien pramogomis nesusigundykite. Reikės atlikti šį tą konkretaus dėl kitų žmonių. Pasiruoškite, kad ne visuomet jūsų ketinimai bus suprasti teisingai.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?