Antradienio horoskopas – birželio 23 d.

2015-06-23, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paparčio lapas.
Fotolia nuotr. / Paparčio lapas.

Kaip praeis ši ypatinga diena? O naktis? Juk Joninės! Net jei niekas stebuklo nežada, svarbiausia yra tikėti...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien stengsitės atlikti viską nepriekaištingai, kritiškai žvelgdami ne tik į savo, bet ir į kitų atliktą darbą. O jei būsite pakviesti į susitikimą ar diskusiją jau anksčiau aptarta tema, suprasite, kad pokalbio nesugebate kontroliuoti ir jis vyksta taip, lyg kalbėtumėte skirtingomis kalbomis. Įsitikinkite, kad girdite ne tik tai, ką norsite girdėti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien visą jūsų dėmesį patrauks rūpestis vaikais ar projektu, kuriam turėsite panaudoti visą savo kūrybiškumą. Būsite stiprūs, kol neieškosite užuovėjos po komandos narių ar draugų sparneliais. O jei dar patikėsite kuriam nors iš jų jums priklausančius pinigus arba leisitės kitaip jų išnaudojami – nusvilsite nagus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos interesai bus nukreipti į namus arba privačią erdvę, kuriai negailėsite nei savo rūpesčio, nei kritikos juose gyvenantiems. Pokalbis su darbdaviu ar vadovu gali pakrypti ne ta linkme, kuria jūs tikitės. Labai galimas daiktas, kad jūsų nuomonė bus ignoruojama arba jūsų turima informacija panaudota visiškai ne taip, kaip jūs tikėjotės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien nenustygsite vietoje ir būsite skatinami nuolat judėti iš vietos į vietą, bendrauti, susitikti, kalbėtis. Įsukti į informacijos ir įvykių verpetą negailėsite kritiškų pastabų, tačiau patys greit pakibsite ant bet kokio nereikšmingo jauko. O tokių, kurie gundytų ir viliotų saldžiais pažadais, jūsų akiratyje gali atsirasti ne vienas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Minčių ir su tuo susijusių poelgių apie tai, kas vertinga ir kas ne, gali būti šiandiena apstu. Tačiau viską matuoti vien tuo – reikalinga jums tai ar ne – nepavyks. O pakviesti pasidalinti manysite, kad kažkas jums mina ant įsisenėjusios žaizdos. Panašus jausmas aplankys ir tuomet, kai viena ausimi išgirsite jums patikėtas draugų ar komandos narių paslaptis. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų nuomonės nepasyti šiandien niekas nedrįs. Tačiau garsiai ją išsakę, galite priversti kitą žmogų pasijusti nejaukiai. Todėl savo kritikos strėles šiek tiek apribokite, jei norite nesužeisit kito žmogaus ir išsaugoti jums reikalingus santykius. Beje, žavus pokalbis apie profesines perspektyvas gali nebūti toks vaisingas, kokio tikitės. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite daug reikalų apie kuriuos kitų informuoti nenorėsite. Taigi ir savo nuomonę, kuri ne visada bus palanki jūsų kolegų atžvilgiu, dažnai pasiliksite sau. Ir išties tai geriausia, ką galite dėl jų ir dėl savęs padaryti. Nepaisant to, kažkuris iš jūsų bendradarbių jums pūs miglą į akis, ir jūs trumpam prarasite ryšį su realybe.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.) Be jokios abejonės, šiandien būsite geri komandos žaidėjai, tačiau dėl gerų grupės rezultatų tyliai užgesinsite savo kūrybinę kibirkštį. Jūsų pasitikėjimas kitais peržengs visas įmanomas ribas. Nors tai geriau nei ieškoti būdų kaip išvengti bendravimo, tačiau pasitikrinkite ar pernelyg nerizikuojate dėl trumpų džiaugsmo akimirkų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei ši diena ir žmonės, su kurias dirbate, šiandien jums leis atlikti kuo daugiau ir kuo geriau save atskleisti, manysite, kad pagrindinę dienos misiją įvykdėte. Tačiau savo šeimai tam tikrą duoklę taip pat atiduokite, neužkeldami nei jų, jei artimo asmens svajonių pernelyg aukštai. Aukso viduriukas priimant bet kokius sprendimus – tobulas pasirinkimas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien žinosite viską geriau už kitus ir turėsite kur kas daugiau optimizmo už bet kurį savo kolegą ar namiškį. Tačiau tuo nepiktnaudžiaukite. Visus, kurie turės informacijos ar patarimų, išklausykite, neleisdami jiems pernelyg įsismarkauti. Ir kai apsispręsite, kiek savo žinių ir kitų suteiktos informacijos panaudoti, išvengsite darbe ar buityje gresiančio chaoso.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei šiandien kur kas geriau už kitus įžvelgiate kitų žmonių motyvus – tai visiškai normalu. Tačiau tuo pernelyg nesididžiuokite ir jums patikėtų resursų ar paslapčių vėjais neiššvaistykite. Turėdami pilną galvą kūrybinių sumanymų, neskubėkite patikėti nepatikrintais pažadais ir jais papildyti savo sąskaitą. Rezultatai gali būti priešingi. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums bus svarbi šiandien kito žmogaus nuomonė, tačiau atvirai pripažinę, kad jis ar ji visiškai teisus, patys pasijusite lyg įvaryti į kampą. Šias nuoskaudas verčiau nurykite, nes nebus jokių priežasčių pasitikėti savo intuicija. Panašu, kad tuo jūs vieni tikėsite, o visi kiti asmenys, ypač jūsų šeimos nariai, bus pasiruošę tai ignoruoti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?