Be dviejų žaidėjų žaidusi „Šilutė“ nusileido vilniečiams

2015-06-23, „Šilokarčemos“ informacija
Vilniaus MRU Justinas Baltrimavičius pelnė pirmąjį įvartį komandai ir nudžiugino komandos draugus.
Šeštadienį namų stadione futbolo komanda „Šilutė“ pirmojo kėlinio pradžioje dėl dviejų parodytų raudonų kortelių neteko dviejų žaidėjų ir Vilniaus MRU futbolininkams suteikė progą grįžti į pergalių kelią.

Šilutiškiams fortūna neatsisuko

LFF Pirmos lygos keturioliktajame ture mačas tarp „Šilutės“ ir MRU baigėsi vilniečių pergale rezultatu – 2:0 (0:0).

Pirmasis kėlinys nei „Šilutės“, nei MRU ekipai rezultatyvus nebuvo. Komandos demonstravo dinamišką žaidimą ir patikimai žaidė gynyboje. Antroje pirmojo kėlinio pusėje, kylant rungtynių įtampai, geltona kortele pasižymėjo MRU žaidėjas Tomas Statkevičius, taip pat  dviejomis raudonomis kortelėmis buvo nubausti „Šilutės“ futbolininkai Simonas Babilius ir Justas Milius, po kurių šilutiškiai liko kautis mažumoje. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs – 0:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui pirmieji į priekį išsiveržė MRU futbolininkai, kai 48-ąją minutę taiklų smūgį į „Šilutės“ vartus pasiuntė Justinas Baltrimavičius – 1:0. Kėlinio metu „Šilutės“ futbolininkai visomis jėgomis bandė pralaužti MRU gynybą, tačiau to padaryti nepavyko. Mažumoje žaidžiančių šilutiškių vartai 80-ąją minutę buvo dar kartą sėkmingai atakuoti, kai 11 metrų baudinio metu Gediminas Paberžis MRU įvarčius padvigubino. Iki kėlinio pabaigos „Šilutės“ ekipai rezultato sušvelninti nepavyko. Nuaidėjus arbitro švilpukui pergalę išvykoje 2:0 šventė MRU vienuolikė.

Rungtynių statistika

Šilutės „Šilutė“ – Vilniaus MRU 0:2 (0:0).

Įvarčiai: 48 min. Justinas Baltrimavičius (0:1), 80 min. Gediminas Paberžis (0:2).

Įspėjimai: 35 min.  Tomas Statkevičius – geltona kortelė (MRU), 35 min. Simonas Babilius – raudona kortelė („Šilutė“), 39 min. Justas Milius – raudona kortelė („Šilutė“), 58 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 83 min. Donatas Surblys – geltona kortelė „Šilutė“.

Vilniaus MRU Justinas Baltrimavičius pelnė pirmąjį įvartį komandai ir nudžiugino komandos draugus.Ir be dviejų žaidėjų, gavusių raudonas korteles, „Šilutė“ ruošė ne vieną ataką į varžovų vartus.Vilniaus MRU žaidėjas  Gediminas Paberžis po 11 metrų baudinio užtvirtino komandos pergalę.FK „Šilutė“ saugas Lukas Konaverskis.