Juknaičių žirginio sporto klubas džiaugiasi dar vienu laimėjimu

2014-10-21, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
K. Bagočiūtė itin džiaugiasi iškovota II vieta.
K. Bagočiūtė itin džiaugiasi iškovota II vieta.

Rietavo miesto šventės metu tradiciškai buvo surengtos jojimo varžybos. Jose dalyvavo du raiteliai iš Juknaičių žirginio sporto klubo. Itin gerai pasirodė Kornelijos Bagočiūtės ir žirgo Vėtra duetas. Jie dalyvavo kunigaikščių Oginskių taurės varžybose. Raitelė su žirgu įveikė visas kliūtis be baudos taškų.  Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog didėjančio sunkumo konkūre iškovota garbinga antra vieta.  „Kai palaikyti atvažiavusieji rodė, jog esu antra, netikėjau. Maniau, kad juokauja”, - sakė K. Bagočiūtė.

Mergina jojimo sportu užsiima nuo praėjusių metų gruodžio mėnesio.

Nedaug trūko, kad į Šilutę būtų parvežta ir dar viena taurė. To vos nepadarė raitelis Robertas Kinčius. Jis su  Vėtra dalyvavo  konkūre  Rietavo mero taurei laimėti. Duetas pagrindinį maršrutą įveikė be baudos taškų. Tačiau persirungime pritrūko sėkmės – nukrito kartelė. Nors maršruto įveikimo laikas buvo labai geras, tačiau baudos taškai lėmė tai, jog pergalė išsprūdo iš rankų.

R. Kinčius vėl jodinėti po dvidešimt penkerių metų pradėjo šiemet, sausio mėnesį. Vyras skiepija meilę žirgams ir savo atžaloms – dukrai Robertai bei sūnui Egidijui. Todėl nuolatos stengiasi, kad vaikai taip pat jodinėtų ar bent paglostytų žirgą.

Raitelius treniruoja juknaitiškis Gedmantas Grygelis. „Sėkmingai raiteliai debiutavo. Pirmas blynas neprisvilo”, - džiaugėsi treneris.

 

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?