Trečiadienio horoskopas – birželio 24 d.

2015-06-24, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Linksmosios pėdutės.
Fotolia nuotr. / Linksmosios pėdutės.

Sveikiname Jonus ir Janinas bei visus, švenčiančius Jonines. Nuotaikingos dienos!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus priežasčių įvertinti savo antrosios pusės indėlį į jūsų ir jūsų šeimos laimę. Deja, ne visuomet rasite tinkamą pateisinimą, kai jo ar jos poelgiai nederės su tuo, kas jums buvo įskiepyta nuo gimimo. Dėl Marso perėjimo į jūsų šeimos sritį įnirtingai kovosite už savo šeimą ir savo šaknis. Tegul tai jūsų namus sustiprina, užuot supriešinę juose gyvenančius.  

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors laisvadienis, jūs rasite neatidėliotinų užduočių sau ir kitiems. Kai jie nenorės jūsų klausytis ir jums patarnauti, o jums atrodys lyg žaistumėte sugedusio telefono žaidimą, leiskite jiems atsipūsti. Beje, dėl Marso jūsų ženklo bendravimo srityje jūsų dėmesį patrauks įvairios naujienos ar poreikis žūtbūt pasiginčyti su šalia esančiaisiais. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kas jau kas, o jūs šiandien būsite tikri, kad gebate iš širdies pasidžiaugti. Įsitikinkite, kad nenusiminsite, kai pramogos ir malonumai, kurių jums ar jūsų atžaloms bei mylimiesiems reikės kaip oro, paplonins jūsų kišenes. Na, bet asmeninių finansų temos, kai rūpės ir uždirbti pinigus, ir už juos ką nors įsigyti, bus nuo šios dienos skatinamos Marso padėties. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kad ir kiek stengsitės nesukelti  problemų savo šeimos nariams, vis tiek kam nors iš jų užkliūsite. Savęs labai neteiskite už menkas klaideles, bet ir aukščiau šeimos narių neiškelkite. Jums papildomos veiklos ir galimybių saviraiškai suteiks į jūsų ženklą perėjęs Marsas. Viskas, kas gera ar bloga yra jumyse, bus matoma lyg ant delno.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums bus nemažai priežasčių iš širdies pasikalbėti ir kelis kartus pakeisti savo buvimo vietą. Tačiau pernelyg savęs tuo neišvarginkite, nes jums ne mažiau svarbu ir kiek atsiribojus nuo pasaulio atgauti jėgas. Šį poreikį sustiprins ir Marsas Vėžio ženkle. Išvengę dėmesio, kol jis pereis į jūsų ženklą, užgydysite praeities žaizdas.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu, bet nelengva kitiems įrodyti, kad jus kažką vertinga turite savyje ar su savimi. Ypač, jei bandysite dėl to įtikinti savo draugus. Branginkite ryšius su savo bičiuliais ir dėl to, kad jūsų draugų ir komandos sritį aplankė Marsas. Prasidėjo nuostabus laikas ką nors kartu nuveikti ar aktyviai kartu ilsėtis.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien labiau nei bet kada suksite galvą dėl to, kaip sulaukti kuo daugiau dėmesio. Jei nepavyks kitų sužavėti savo poelgiais ar darbais, tuomet stengsitės parodyti savo stipriąsias savybes. Nežinia kas ims viršų, tačiau jūs nei šiandien, nei artimiausiu metu nenurimsite ir visas jėgas eikvosite, siekdami atgalinio ryšio už savo nuopelnus.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors ne visiškai patogiai jausitės dėl tam tikrų dienos tendencijų, laimei, apie viską turėsite tvirtą nuomonę ir pakankamai žinių tam pagrįsti. Ir nieko tokio, jei ne visuomet pavyks išreikšti savo poziciją. Tam dar turėsite laiko, nes Marsas šiandien įsikurs Vėžio ženkle, jums padėdamas matyti toli ir leisdamas būti visa galva aukščiau kasdienybės.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien ieškosite bičiulių, su kuriais būtų gera leisti šią vasarišką dieną. Dėl jų buvimo šalia jūsų kažkas pasijus paliktas likimo valiai ar į dienos šviesą išlįs tai, ko jūs nenorėjote paviešinti. Beje, ruoškitės intensyvioms vidinėms permainoms, kurias inicijuos pakitusi Marso padėtis, ir nepamirškite kuo dažniau pasidomėti, kaip jaučiasi jūsų šeimos nariai. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums bus sunku atidėti į šalį darbus ir pasidžiaugti keliomis laisvės valandomis. Vis tiek sugalvosite, ką galite ir tokiu metu atlikti dėl savo karjeros ir gero vardo. Deja, kiti asmenys dėl to nedžiūgaus, ypač jūsų antroji pusė. Tiesa, dėl to vienintelio žmogaus bus pravartu pasistengti ir iš jo jėgų pasisemti kol Marsas judės Vėžio ženklu, bet, šiukštu, nesipykti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite patys tikriausi optimizmo ir vilties pranašai, kurie sugeba įkvėpti ir sužavėti. Tačiau jūsų žinios ir tikėjimas ne visuomet padės spendžiant menkutes kasdienes dilemas, ir dėl to jums gali kristi ūpas. Svarbu atminti, kad pereikvoti savęs nevalia, nes Marsas nuo šios dienos drebins jūsų kasdienės rutinos ir ligų sritį. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei šį rytą jausitės lyg ne ta koja išlipę iš lovos, grįžkite į ją ir dar šiek tiek nusnūskite. O jei jūsų atžalos ar mylimas asmuo neleis jums taip pasielgti, būkite tikri, kad tai tęsis ne vieną dieną. Marsas, įsikurdamas jūsų romantikos, kūrybos ir vaikų srityje, suaktyvins jūsų motiniškus jausmus ir neleis nurimti tų, kurių širdys išsiilgę romantikos. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?