Ketvirtadienio horoskopas – birželio 25 d.

2015-06-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Uogos.
Fotolia nuotr. / Uogos.

Gaivios dienos, daug vitaminų joje ir nesaldžios romantikos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Darbas, vadovai ar jūsų profesinės ambicijos šiandien jums primins, kad nėra laiko žvalgytis į kitus asmenis ir laukti jų pritarimo. Kiek čia išlaviruosite nieko nesužeidę, tiek laimingi vakare jausitės. O tuomet kaip pelnytą atlygį gausite keletą džiugių akimirkų, kurias jums nuoširdžiai padovanos jūsų atžalos ar mylimas asmuo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien negailėsite savęs tuomet, kai reikės iš širdies pasidarbuoti, aptarti svarbiausias temas su kolegomis, jiems patalkinti ar netgi jais pasirūpinti. Atmosferą darbe temdys tik kažkieno tvirta nuomonė, kurios jis ar ji nekeis dėl darnesnių santykių. Dienos nesmagumai vakarop pasimirš, kai iš namų pasklis pasakiški kvapai. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jausitės džiugūs, gerai pailsėję ir dėl to be galo kūrybiški. Tačiau ar ilgai? Popietę pastebėsite, kad aistros, kurios kunkuliuoja netoliese, trukdo jums tęsti dieną šia džiugia gaida. Ne jūsų valioje jas užgesinti, bet jūsų jėgoms visa tai ignoruoti. O kai vakare bus proga su sese ar kaimyne smagiai pasišnekučiuoti, visa kita bus galiausiai užmiršta. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien saugosite savo namus ir šeimą nuo visko, kas gali jiems pakenkti, tačiau ne visada sėkmingai. Atsiras žmonių, kurie reikalaus iš jūsų visą dėmesį skirti jiems, užuot leidus jums pasirūpinti savo artimaisiais. Kaip kompensaciją už mažus praradimus ar atidumo stoką vakare šį tą gražaus padovanosite savo namiškiams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien visur suspėti bus be galo svarbu, ir jums tai bus vieni niekai. Tačiau kuo daugiau kontaktų užmegsite, tuo daugiau užduočių ant jūsų pečių bus užversta. Kol galiausiai per darbų gausą neturėsite laiko skirti tam, ką buvote sumanę. Laimei, vakare neatsiras nei vieno, kuris liktų abejingas jūsų žavesiui ar įspūdingiems pasakojimams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tokią dieną kaip ši jūsų sąskaita ir jūsų pasitikėjimas arba auga, arba krinta. Nelygu, kiek ir kam savo pastangas skirsite. O kažką įgyti ar kam nors iš mylimiausių žmogučių įtikti jums šiandien bus išties be galo svarbu. Ar dėl to jausitės laimingi – kita kalba. Labai tikėtina, kad vakare patirsite malonių akimirkų kam nors tyliai pasitarnavę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien į jus bus atkreipta kur kas daugiau žvilgsnių nei kitomis dienomis. Ir niekas nesikeis dėl to, patiks jums tai ar ne, stengsitės dėl to ar ne. Tačiau namuose bus kai kas, kam tai nė motais, ir jūs turėsite panaudoti visas savo diplomatines galias, kad iš šios situacijos išsivyniotumėte. Vakare jūsų pastangas vainikuos draugų šypsenos ar kitos jų pasiūlytos gėrybės. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Leisite sau trumpam pabūti inkognito, kol kas nors grėsmingai iš jūsų pareikalaus to, ko mažiausiai šiandien norite, ypač jei tai susiję su išvykomis, mokymusi ir bendravimu. Aukso vidurio paieškos šioje situacijoje gali būti nepamainomos. Vakare jūsų širdį paglostys aukštesnes pareigas užimančio asmens panegirika jūsų atžvilgiu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būti gerais komandos nariais ar jos lyderiais jums gali būti paprasčiau nei paprasta. Jei ne menkutės kliūtys, pavyzdžiui, jūsų nepasitikėjimas, lėšų ar gabumų stoka. Taigi per dieną darydami viską, kad nenuviltumėte savo bendražygių, vakare jiems ar draugams šį tą malonaus galėsite pasiūlyti ar padovanoti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite geri darbuotojai, kurie iš tiesų turėtų sau kelią rasti ieškodami pusiausvyros ir kurdami harmoniją. Tačiau jūs norėsite jį link savojo tikslo prasiminti savo rūsčia ir kitus atbaidančia mina. Laimei, ne visi jūsų poelgių išsigąs. Atsiras tokių, kurie norės su jumis kažkuo jiems brangiu pasidalinti. Ir tai nebūtinai bus materialinės gėrybes.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien pažadais ir viltimis galėtumėte apiberti visus to stokojančius, tačiau nežinia, ar jūsų praeities nuostatos, baimės, ar nepasitikėjimas kitais neatliks priešingo darbo. Būkite tikri, kad sėjate aplink save optimizmą ir santaiką. Už jūsų pastangas vakare jūsų antroji pusė ar kitas svarbus asmuo suteiks šį tą nepakartojamo.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tikrai kažkam turėsite įtikti ir įbristi į kai ką, kam visiškai neturite entuziazmo. Regis, pasirinkimų nedaug, ir apie tai jums primins asmenys, su kuriais kartu darbuojatės ar pramogaujate. Geroji žinia ta, kad net tuomet, kai, rodos, judėsite atgal, vis dėlto tai bus judėjimas į priekį. Kaip to įrodymas vakare – maži džiaugsmai jūsų kūnui ir sielai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?