Girta mergina šokinėjo ant pareigūnų mašinų, prašėsi į areštinę

2015-06-25, lrytas.lt
Girta mergina Šilutėje apgadino 3 automobilius. R.Žalgevičiaus nuotr.
Girta mergina Šilutėje apgadino 3 automobilius. R.Žalgevičiaus nuotr.

Joninių naktį Šilutės policijos komisariato budėtojas pro areštinės langą pamatė keistą dalyką – tai pasirodančią, tai dingstančią žmogaus galvą. Iš lauko sklido triukšmas. Išėjęs į lauką, pareigūnas išvydo merginą, kuri šokinėjo ant kolegų automobilio kapoto ir šaukė: „Uždarykite mane į areštinę!“

Policijos automobilis buvo gerokai apgadintas – sudaužytas langas, apibraižytas kapotas. Netoliese stovėjo ir budėtojo automobilis – jį siautėjanti mergina taip pat apgadino.

Netrukus paaiškėjo, kad 1990 metais gimusi šilutiškė ramybę drumstė ne tik prie komisariato. Prieš 2 val. nakties pareigūnai gavo pranešimą, kad girta mergina prie Laisvės alėjoje esančio 5 namo šaligatvio plytele daužė automobilį. Nuvykę niokotojo nerado, automobilis buvo išdaužytais langais. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo chuliganės motinos automobilis.

Per Jonines savotiškai pašėlioti nusprendusi šilutiškė išties buvo gerokai įkaušusi – jai nustatytas 2.48 promilių girtumas.  Galbūt todėl ji negalėjo paaiškinti savo motyvų – kodėl ji niokoja automobilius ir trokšta būti uždaryta į areštinę. Policininkai jos pageidavimą patenkino ir ketina pateikti ieškinį dėl apgadintų automobilių.

Šventinį rytą išsiblaiviusi mergina paleista namo. Ji gailėjosi dėl savo poelgių, tačiau pasakyti, kodėl taip padarė, nepanoro.


Straipsnio komentarai

matos gatves savalka 2015-06-26
antiek niesti apacia kad jau net susilaikyt nebeimanoma is tos orgijos net masinas reikia dauzyt ot izimybe taps dabar Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?