Žibų pradinėje mokykloje vyko modelių atranka

2015-06-27, Karolina KIRTIKLYTĖ
Į modelių atranką susirinko nemažas būrelis žmonių.
Į modelių atranką susirinko nemažas būrelis žmonių.

Birželio 13 dieną tiek didelės, tiek mažos gražiosios šilutiškės skubėjo į Žibų pradinės mokyklos salę, kurioje vyko modelių atranka. Kai kam tai nebe pirmas kartas, tad jaudulio nebuvo, tačiau kai kam tai naujiena, didelis jaudulys ir viltis pradėti modelio karjerą. Tačiau ne viskas iškart.

Prieš prasidedant atrankai, kalbėjomės su Santarvės modelių mokyklos steigėja, 20 metų dirbančia modelių mokyklos vadove Rasa Kazėniene. „Šilutėje esu pirmą kartą. Ilgai manęs buvo prašoma čia atvykti, bet žinote, Šilutė toli nuo Vilniaus ar Kauno, tad taip ir neprisiruošdavau čia atvykti. Šilutėje nuo rugsėjo mėnesio planuojame įsteigti savo mokyklėlę, o bendradarbiavimui man pasiūlė choreografę Rūtą Andrijauskaitę – ji čia ieško patalpų ir t. t. Savo Santarvės mokyklėlėje laukiame visų, nuo 3 metų vaikiuko iki suaugusių moterų. Pas mus lankosi netgi tie, kurie turi problemų su stuburu – čia jie išmoksta taisyklingos laikysenos, o ir stuburo problemos dingsta“, - pasakojo „Šilokarčemos“ pašnekovė. Pasak R. Kazėnienės, jų mokykla ieško talentų, kurie mokykloje bus ugdomi ne tik modelio darbui, bet ir gyvenimui. „Pas mus mokoma ir etiketo prie stalo, estetikos, pozavimo prieš objektyvą, atsakingumo, punktualumo, pareigingumo“, - sakė mokyklos vadovė. Į šią mokyklą taip pat ateina moterys ir panelės, norinčios išmokti vaikščioti apsiavus aukštakulnius ar lankyti estetikos pamokas. „Mūsų mokyklėlėje besimokantys vaikai, pavyzdžiui, filmuojasi fabriko „Skinija“ reklamose, vyresnius modelius taip pat galime išvysti reklamose“, - džiaugėsi R. Kazėnienė.

Santarvės mokyklos vadovė tądien susirinkusiems papasakojo apie savo mokyklą, paliko kontaktus. Modelių atranką vykdė jų partneriai – modelių agentūros „Major Amber Models“ vadovė Agnė Dagilė. „Kadangi šiandien turime keliauti dar ir į Šilalę – modelių atranką pravesime sutrumpintai. Modeliai bus nufotografuojami, išmatuojami bei paimamos jų užpildytos anketos su kontaktiniais duomenimis. Su kiekvienu atrinktu kandidatu susisieksime asmeniškai ir tada atrinktieji turės atvykti pas mus į Vilnių, kur vyks fotosesija ir t. t. Žinoma, jie vyks ne vieni, labai laukiame ir tėvelių, besidominčių, ką nori veikti jų atžala“, - pasakojo A. Dagilė. Pasak vadovės, modelių atrankoje yra vadovaujamasi tokiais kriterijais – fotogeniškumas, ūgis, odos ir plaukų būklė. Ypač atkreipiamas dėmesys į charakterio bruožus. „Žinoma, visų charakterio perliukų nepamatysi per dieną ar dvi, tačiau laikui bėgant mes pamatome, ar tas žmogus tikrai yra sutvertas mados industrijai“, - sakė „Major Amber Models“ vadovė.

Birželio 13-ąją, šeštadienį, Žibų pradinės mokyklos salėje nei nusivylimo, nei ašarų nebuvo. Visi jautėsi gerai, buvo nusiteikę smagiai, žinoma, jaudinosi, tačiau tai jiems nepakišo kojos. Belieka laukti rudens, kai Šilutėje duris atvers modelių mokykla. Juk pamario krašte tiek talentingo jaunimo.


Foto galerija

Į modelių atranką susirinko nemažas būrelis žmonių.Dalyviai užpildė anketas, buvo nufotografuoti bei išmatuoti. Pasak vadovės, kai kas gali ir nepraeiti atrankos dėl mažo ūgio. Vis dėlto patarė nenusiminti, juk per vasarą visi paauga.

Straipsnio komentarai

gerda2015-07-02
Verkt norisi perskaičius straipsnį . KAM TO REIKIA? , Ar žinote kaip jaučiasi mergaitės kurios mažesnės , pilnesnės .? TAIP ,tai joms sugadinsite gyvenimą ,nes jos visais būdais stengsis būti panašios į ''modelius'',pamiršdamos mokslą , sveikatą , sumažės su savivertė. Negi visi galvojate kad tai NORMALU? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?