Švėkšnos muziejus pakvietė į neeilinį konkursą

2015-06-28, Gerda BELOKOPYTOVA
Švėkšnos muziejus „lankėsi“ Škotijoje.
Švėkšnos muziejus „lankėsi“ Škotijoje.

Švėkšnos muziejuje besidarbuojanti muziejininkė Monika Žąsytienė nuolat šio miestelio gyventojus stebina naujais sumanymais. Vienas jų kilo šią vasarą. Visi šio muziejaus draugai buvo pakviesti dalyvauti nuotraukų konkurse „Švėkšnos muziejaus kelionės“. Sulaukta daugybės entuziastų, o Švėkšnos muziejus „aplankė“ ne tik įvairiausius Lietuvos kampelius, bet ir užsienio šalis.

Švėkšnos muziejaus kvietime skelbiama: „Vasara – kelionių ir atostogų metas! Laisvu laiku mėgstate keliauti? Lankotės muziejuose, įvairiose žymiose ir gražiose vietose? Svečiose šalyse? Pasiimkite kartu ir „Švėkšnos muziejų“! Jums tereikia ant paprasto lapelio aiškiai užrašyti Švėkšnos muziejus ir nufotografuoti vietoje, kurioje esate. Suteikite progą muziejui „pakeliauti“!“.

Pasiūlymas išties viliojantis ir vyks visą kalendorinę vasarą. Švėkšnos muziejininkė žada jau šį rudenį apdovanoti keliauninkus. Visos atsiųstos nuotraukos bus talpinamos į albumą „Švėkšnos muziejaus kelionės“, todėl visi turės galimybę išrinkti mylimiausią kelionę. Taip pat bus apdovanota ir „netikėčiausia“ kelionė bei „kelionių maniakas“.

Nuotraukas galite siųsti el. paštu monika.zasytiene@gmail.com (temoje nurodykite „Švėkšnos muziejaus kelionės“, parašykite, kas keliauja ir kokia tai vieta) arba siųskite tiesiai į Švėkšnos muziejaus facebook paskyrą privačia žinute.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?