Vainutiškiui gydytojui J. Kaziukoniui – išskirtinis dėmesys

2015-06-27, Gerda BELOKOPYTOVA
70-ojo jubiliejaus proga pasveikintas ilgametis Vainuto ambulatorijos vadovas, šeimos gydytojas J. Kaziukonis.
70-ojo jubiliejaus proga pasveikintas ilgametis Vainuto ambulatorijos vadovas, šeimos gydytojas J. Kaziukonis.

Turbūt neatsiras nė vieno Vainuto seniūnijos gyventojo, kuriam nebūtų tekę savo sveikatą patikėti į Vainuto ambulatorijos šeimos gydytojo Juozo Kaziukonio rankas. Ši gydymo įstaiga jau seniai tapo mediko antraisiais namais, o jo pacientai – antrąja šeima.

Dažnai gydytojas dirba tyliai ir nesitikėdamas jokio dėmesio dėl savo veiklos. Juk tai – jo pareiga. J. Kaziukonis yra Vainuto ambulatorijos vadovas ir vienintelis čia dirbantis šeimos gydytojas. Deja, metai negailestingai lekia tolyn. Šioje gydymo įstaigoje prabėgo net kelios dešimtys jo darbo metų.

Šiame krašte atrasime ir ne vieną šeimą, kurios net kelias kartas gydė šis medikas. Ir nors šiuo metu jis pasitiko 70-ąjį gimtadienį, vis dar nepalieka savo pacientų, kurie jam puikiai pažįstami.

Vainuto seniūnijos gyventojai taip pat džiaugiasi, kad jų sveikata rūpinasi vietoje gyvenantis gydytojas.

O birželio 23-iąją J. Kaziukonis sulaukė išskirtinio dėmesio. 70-ąjį jubiliejų pasitikusį mediką sveikino Savivaldybės vadovai. Padėkos žodžius jam tarė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, kuris neslėpė, kad šis gydytojas gydė net kelias jo šeimos kartas. Įteikdamas padėką bei gėlių puokštę meras išreiškė viltį, kad jubiliatas vainutiškių nepaliks likimo valiai ir prieš išeidamas į užtarnautą poilsį suras sau tinkančią pamainą. „Jūs nuoširdžiai visus tuos savo darbo dešimtmečius rūpinotės kiekvieno Vainuto krašto gyventojo sveikata“, - kalbėjo meras V. Laurinaitis.

70-ojo jubiliejaus proga J. Kaziukonį sveikino ir Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis medikui įteikė išskirtinį Šilutės krašto ženklelį.

 


Straipsnio komentarai

siga2015-06-28
Sveikino todel kad rinkimai tuoj ,kodel anksciau nesveikino ,nes reikia paagituot pensininkus ,kad pagegiu mafija galetu uzvaldyti Vainuta,Silute ir tt.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rinkeja2015-06-28
Cia ne Silutes bosai prikisa pirstus ,o ponas komskis .... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
i kokia partija prieme ji dabar o gal vietoi sauliaus2015-06-27
o uz ji ir reikes balsuot tai kur silutes bosai pirstus prykisa prie to jau uz si zmogu reikia balsuot Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?