Pirmą kartą Usėnuose surengta šventė senjorams

2014-10-23, Gerda BELOKOPYTOVA
Šventės akimirkos.
Šventės akimirkos.

Praėjusį sekmadienį, spalio 12 dieną, Usėnuose į bendruomenės namus skubėjo vyresniosios kartos usėniškiai. Tądien jiems pirmą kartą surengta šventė Pagyvenusių žmonių dienos proga. Be galo laimingi susirinkusieji negailėjo gražių žodžių šventės organizatoriams ir vylėsi, kad ir kitąmet jiems bus parodytas toks išskirtinis dėmesys.

O idėja surengti Usėnuose šventę pagyvenusiems žmonėms kilo Usėnų bendruomenei ir jos pirmininkei Aldonai Rauktienei. „Tokia mintis, surengti šventę mūsų senjorams, kirbėjo jau seniai. Dabar pamatėme, kad tokia šventė išties reikalinga ir žmonės noriai joje dalyvauja“, - sakė bendruomenės pirmininkė A. Rauktienė.

Tądien šv. Mišios šventės proga prasidėjo ne kaip įprasta 9 valandą ryto, o jau gerokai po pietų. Visi kartu Usėnų maldos namuose pasimeldę už pagyvenusius usėniškius susirinkusieji skubėjo į bendruomenės salę.

Šventės dalyviai tądien itin prasmingai ir džiugiai praleido dieną. Bendruomenės salėje jie stebėjo usėniškių dramos mėgėjų, vadovaujamų Birutos Mišeikienės, J. Šikšnelio spektaklį „Valanda iki vestuvių“. O po emocingo pasirodymo kartu lingavo ir dainavo su svečiais iš Klaipėdos – pagyvenusių žmonių bendrijos „Pajūrio krantai“ dainininkais. Svečiai atliko gerai visiems žinomas dainas, skaitė eiles.

Tądien susirinkusiuosius taip pat sveikino bendruomenės pirmininkė A. Rauktienė, kuri dėkojo už nueitą gyvenimo kelią, už optimizmą ir tikėjimą. „Linkiu jums būti apsuptais artimųjų dėmesio ir meilės, būti matomais ir vertinamais, o svarbiausia – sveikais“, - gražių žodžių negailėjo A. Rauktienė. Šventiniame renginyje dalyvavęs klebonas Vytautas Gedvainis palinkėjo, kad ši šventė būtų minima ir kitąmet bei dėkojo už puikią idėją.

Po renginio senjorai dar ilgai nesiskirstė. Pasipuošę puikiomis nuotaikoms susėdo prie bendro vaišių stalo, kur netilo dainos ir prisiminimai. Ta diena jiems buvo išskirtinė, juk taip reta progų pasibūti, neskubant ir negalvojant apie kasdienybę pasikalbėti, prisiminti jaunystės dienas ir nuveiktus darbus. Žmonių veiduose spindėjo šypsenos, o jos – pati didžiausia dovana šventės rengėjams bei signalas ir kitąmet jiems surengti tokią nuoširdžią šventę. Juk gera būti kartu!

 

 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?