Artūro Zuoko partija byra į šipulius: bėga dar vienas skyrius

2015-06-26, Liepa Želnienė, 15min.lt
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Artūras Zuokas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Artūras Zuokas

Artūro Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos tinklalapyje tebesidžiaugiama Arvydo Jako ir partijos laimėjimu pirmajame tiesioginių Šilutės rajono mero rinkimų ture. Tačiau švęsti A.Zuoko liberalai gali neturėti ko. Penktadienį Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis pasigyrė, kad Liberalų sąjūdis Šilutėje turės naują skyrių, o gal ir merą – tą patį Arvydą Jaką.

„Artėjant Liberalų Sąjūdžio sąskrydžiui bręsta geros žinios Šilutėje. Ne ne žuvys ėmė kibti Šyšoje. Šilutės rajono liberalai nusprendė vienytis. Bus steigiamas naujas Šilutės liberalų sąjūdžio skyrius. O tai reiškia, kad atsiranda reali proga Šilutėje turėti merą liberalą Arvydą Jaką. Važiuoju šiandien į Šilutę. Susitiksime Tytuvėnuose“, – penktadienį savo paskyroje „Facebook“ parašė E.Masiulis (kalba netaisyta).

Plačiau komentuoti situacijos jis, atrodo, nėra nusiteikęs – telefonu E.Masiulis penktadienį neatsiliepia.

A.Jakas apie galimą perbėgimą kalbėjo nuosaikiau.

wikipedia nuotr./Arvydas Jakas

Jis tikino, kad

„Nemačiau aš šito pasigyrimo. Mes tiktai kalbame apie jungimąsi skyrių Šilutėje Lietuvos laisvės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio. Mes seniai tą deklaravome, kad mums reikia būti vieninga jėga ir tą kalbame. Šiandien dar vyksta derybos“, – 15min.lt teigė A.Jakas.

Jis pripažino, kad skyrių jungtuvės vyksta be Lietuvos laisvės sąjungos pirmininko A.Zuoko žinios.

„Dar nekalbėjau su juo. Paskambinsiu, kai žinosiu, kokį mes priimsime sprendimą“, – sakė A.Jakas.

A.Jakas sekmadienį vykusiuose pakartotiniuose mero rinkimuose Šilutėje surinko 16,59 proc. rinkėjų balsų ir pateko į antrą rinkimų turą su „Tvarkos ir teisingumo“ atstovu Vytautu Laurinaičiu, pelniusiu 28,75 proc. rinkėjų palankumą. 

A.Jakas rinkimuose dalyvauja kaip Lietuvos laisvės sąjungos atstovas, ši partija moka ir už kandidato rinkimų kampaniją. Be to, su šia partija A.Jakas jau yra laimėjęs Šilutės tarybos nario mandatą.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Remigijus Šimašius ir Eligijus Masiulis

Pabėgo po rinkimų

Tai ne pirmasis atvejis šiemet, kai iš A.Zuoko vadovaujamos Lietuvos laisvės sąjungos pabėga visas skyrius. Po savivaldos ir merų rinkimų pas Liberalų sąjūdį perbėgo visas šios partijos padalinys Kėdainiuose su meru Sauliumi Grinkevičiumi priešakyje.

Po šio pabėgimo Lietuvos laisvės sąjungai liko keturi merų postai, o Liberalų sąjūdis merų jau turi vienuolika.

Jei A.Jakui pavyktų perbėgus pas Liberalų sąjūdį laimėti tiesioginius merų rinkimus Šilutės rajone, tuomet ši partija jau turėtų dvylika merų postų.

 


Straipsnio komentarai

pastabus2015-06-27
o ka tas Jakas padare kad siluteje gatves ir saligatviai butu geresni? as tai nepastebejau o kam rupi asmenines simpatijo s tegul pasilaiko jas sau. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?