Savaitgalio horoskopas – birželio 27–28 d.

2015-06-27, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Terasa.
Fotolia nuotr. / Terasa.

Regis, neseniai pasveikinome vasaros pradžią, o jau baigiasi pirmasis jos mėnuo. Mirkt – ir nėra. Linkime kuo turiningiau leisti bene gražiausią metų laiką ir kaupti įspūdžius bei prisiminimus, kurie mus šildytų vėsiais rudens vakarais.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį aplink jus arba jūsų vidiniame pasaulyje įsivyraus keista atmosfera, kurioje jums ne kažin kas bus aišku. Priežastys paprastos – ne viskas jūsų rankose ir ne viskas regima akimis. Sekmadienį daug vilčių dėsite į savo atžalas, mylimą asmenį ar jus viliojančią pramogą. Deja, jūsų užmojai gali nuvilti ne tik jus, bet ir tuos, kurių lėšas išeikvosite. 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį jūsų santykiai su antrąja puse gali tapti šiltesni, jei šalia jūsų bus draugai, jei pasikliausite bičiulišku patarimu. Sekmadienį būsite susitelkę į šeimą ar rūpestį namais, kad nieko daugiau aplink nenorėsite matyti. Svarbu, kad dėl to neignoruotumėte jums svarbaus žmogaus, kuris šį vasarišką savaitgalį jums gali būti tikrai atrama. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį rasite sau kalną darbų, kuriuos atlikdami manysite, kad nešvaistote brangaus vasaros laiko vėjais. Vilsitės, kad tokiu būdu būsite pamatyti ar išgirsti, bet apie jūsų pastangas bus greitai pamiršta. Sekmadienį nuo to, kas jums aktualu, jus atitrauks žmonės su skambučiais ar vizitais, o kai kas iš artimų, gal brolis ar sesuo, neišpildys savo pažadų. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį iš savo mylimųjų ar vaikų sužinosite intriguojančių dalykų, kurie leis jums praplėsti savo suvokimo ribas. Sekmadienį noras pamaloninti save, pradžiuginti vaikus ar pakelti ūpą savo mylimajam jums gali tapti nepigiu užsiėmimu. Užuot viską matavę matais „naudinga – nenaudinga“, pasidžiaukite paprasčiausiomis smulkmenomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį jūsų namus apgaubęs paslapties ir netikrumo šydas neleis pamatyti to, kas jums labiausiai rūpi. Mįsles įminti jums padės artimas žmogus ar jūsų pačių vidinis balsas. Sekmadienį galvosite, kad jūsų šeimos nariai iš jūsų reikalauja per daug, tačiau iš tiesų viskas bus priešingai: jūs nersitės iš kailio, kad jiems parodytumėte tik gerąsias savo savybes.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pagrindinė šeštadienio tema – lengvas atitrūkimas nuo žemės, kuris jums labiau gelbsti nei trukdo. O jei kas nors vyks ne taip, kaip jūs tikitės, kalbėkite, klausykite, gilinkitės į esmę ir gausite visus atsakymus. Sekmadienį nežinosite kaip elgtis: kai bandysite save parodyti – taps nejauku, o kai tylėsite lyg pelė po šluota – išsigąsite, jog jus pamiršo. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį šiek tiek išleisite ar savo gebėjimus įkinkysite, norėdami įveikti sveikatos problemas ar palengvinti gyvenimą buityje. Sekmadienį draugų pažadai ar pasiūlymai gali sujaukti jūsų finansinę situaciją. Todėl prieš ką nors siūlydami ar pasižadėdami, nuspręskite, ar pasidalinę savo turimais resursais ar idėjomis, nenuskurdinsite savęs.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai šeštadienį daugelio žvilgsniai atsigręš į jus, jums teliks tuo pasinaudoti. Tiesa, tam turėsite šį tą įvykdyti, nesibaidydami supilti ir keleto smėlio pilių. Kas žino, gal kai kurios iš jų praskaidrins savaitgalį jūsų mylimiausiems žmogučiams? Sekmadienį ramiai leisti trukdys didžiulis emocijų debesis ir užsiplieskusios jūsų ambicijos. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį puoselėsite dideles viltis, susijusias su jūsų šeima ir namais. O jūsų akylumas, gebėjimas užuosti ir kiti pojūčiai bus nepastebimi, bet veiks nepriekaištingai. Sekmadienį niekam nepavyks įrodyti, kad jums reikia pasitenkinti mažu ar, pavyzdžiui, rinktis vieną skonį iš dviejų. Norėsite turėti daugybę pasirinkimų ir iš jų išsirinkti ne vieną ir ne du. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį visus jūsų poelgius reguliuos nematomos, sunkiai suvokiamos ir dar sunkiau valdomos jėgos. Jūs būsite pajėgus su jomis susitvarkyti, jei nuoširdžiai pasikalbėsite su draugais ir pasikliausite jų žodžiais bei įžvalgomis. Sekmadienį, blaškydamiesi tarp noro sužibėti draugų kompanijoje ir poreikio viską pasilikti sau, galite šį tą prarasti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį vienoje svarstyklių lėkštėje viskas dėliosis į savo vietas, o kitoje – bus tikras chaosas. Kuri pusė nusvers, priklausys tik nuo jūsų noro vadovautis savo nuojauta. Sekmadienį profesinės ambicijos neturėtų trukdyti jūsų santykiams su artimu žmogumi. Panašu, kad aukso vidurio paieškos truks išties ilgai. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį plauksite ten, kur jus neš srovė. Ir tik tuo atveju ne tik jausitės gerai, bet ir atsidursite ten, kur jums reikia. Jus lydintis žinojimas, kad esate teisingame kelyje, tegul jūsų neapleidžia. Sekmadienį nesureikšminkite mažų buities smulkmenų ar nereikšmingų kūno signalų, antraip pražiopsosite didelius ir reikšmingus dalykus, kurie jums paruošti. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?