Pirmadienio horoskopas – birželio 29 d.

2015-06-29, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Sveiki gyvi! Kimbame į darbus su horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitę pradėsite pilni pasitikėjimo, trauksiantį prie jūsų kiekvieną, kuris bent kiek stokos vilties, laisvės ir polėkio. Negana to, jūsų žvilgsnis klaidžios toli, o jūs būsite išsiilgę nuotykių. Nenuostabu, kad sieksite patirti kai ką ypatinga, ypač jei šiuo metu esate toli nuo namų arba bendraujate su užsienyje gyvenančiais. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien sumaniai spręsite kitų problemas, tačiau nepamirškite pasirūpinti ir savomis, kurios laukia savo eilės ir išties nekantrauja. Gali būti, kad kai kurios dabar gimusios idėjos jums nepriimtinos ar net jus gąsdina ir jūs norite jas atmesti. Tačiau tik griebę vieną jų už uodegos ir pritaikę, pajusite trokštamą palengvėjimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums paruoštos keistos patirtys, į kurias jus įtrauks draugai, bendražygiai ar kolegos, pasiruošę netikėtais bet maloniais būdais praturtinti jūsų pasaulį. Viskas jums gali atrodyti prieštaringa ir neprognozuojama, tačiau taip žavu. Ir jūsų ryšiai su žmonėmis įgis naujų atspalvių, o jūsų pažįstamų gretos pagausės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši vasaros diena suteiks ir palengvėjimą, ir tuo pačiu bus nelengvas išbandymas tiems, kurie vengia nerti į tai, kas nauja, nežinoma, nepatirta ir inovatyvu. Jums tai bus aktualu darbe ar rūpinantis savo kūnu, todėl noriai taikykite naujas technologija ar metodikas, nes jums tai gali pranašauti didesnes pajamas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien žinosite, kaip patiems pasidžiaugti ir kitiems džiaugsmo suteikti. Tokiu būdu besimaudydami malonumų vandenyne ir visaip savo stiprybes ir grožybes demonstruodami, turėsite dar ir kitų, kur kas didesnių, sumanymų. Jiems, galimas daiktas, jus įkvėps jūsų įsitikinimai, anksčiau įgytos žinios ar toli gyvenantys asmenys. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien daugiau jūsų dėmesio ir rankų atiteks tam, kas ne vieša ir nėra akivaizdžiai matoma. Todėl jei kažkokiu būdu dabar esate namuose, jums tai pati geriausia vieta. Na, o jei esate tarp svetimų, vis dėlto turite kažkokią paslaptį, kurios atskleisti jūs tikrai nenorėsite ir gal būsite netikėtai paraginti dar giliau įnikti į su ja susijusias patirtis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Judrūs, smalsūs ir bendraujantys, žinantys ką kam ir kaip pasakyti, kad informacija sklisdama sujungtų žmones – tai apie jus, mokančius šią dieną gyventi optimistiškai ir su polėkiu. Negana to, tiesiog skleidžiatės būdami tarp draugų ar kolektyve, kurioje lyg grybai po lietaus dygsta malonios netikėtos pažintys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien optimistinės nuotaikos bus didžiausia jūsų vertybė, kuri padės kitus įtikinti, ko esate verti. Be to, tai padės jums ir tuomet, kai gausite pasiūlymą atlikti kai ką išties neįprasta darbe. Jus pirmyn ves ne kas kita, o noras išbandyti savo jėgas ten, kur dar nebandėte, įgyvendinti netikėtą idėją ir patekti ten, kur dar nebuvote.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus atiduoti visi įgaliojimai, kurių tik jums reikia. Tačiau ar jūs pasiruošę visais jais pasinaudoti tam, kad atskleistumėte viską, ką savyje turite geriausio? Jeigu jūsų atsakymas teigiamas, leiskite dienos įvykiams jus nešti pirmyn ir net nepajusite, kaip viskas labai keistu būdu susidėlios į vietas taip netikėtai, bet taip tobulai. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tyliai užsidarę savo mažame pasaulėlyje, rasite sau patogią vietą. Iš ten gerai seksis tvarkyti įvairiausius dalykus, kuriems paprastai trūksta laiko, lėšų, palaikymo ar dar bala žino ko. Ir, nors jūsų asmeniniai planai, kuriuos rezgėte ne pirma diena, regis, verčiasi aukštyn kojomis, tikėkite, kad tai naujų ir įspūdingų pokyčių pažadas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Būdami puikūs komandos nariai šiandien esate savo bendražygiams dar ir tobulas įkvėpimo šaltinis. Net jei tuo netikite, netrukus kažkas jums tai įrodys. O dar, labai tikėtina, kad būtent dabar toje asmeninių santykių kertelėje, kurioje iki šiol jums degė raudona šviesa, įsižiebs žalia. Ir kažkurie, išsiilgę jausmų, pajus jų nenugalimą jėgą. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Greit pamiršite savaitgalio džiaugsmus ir įniksite į smagius užsiėmimus darbe. Panašu, kad kiekvienas keisčiausias jūsų poelgis gausins asmeninius turtus ar suteiks vis naują priežastį jūsų gabumams atsiskleisti. O jei iš naujo neįsimylėsite savo ankstesnio darbo, galbūt akiratyje atsiras naujas, visai neįprastas darbo pasiūlymas.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?