Žymioji aiškiaregė G. Red apsilankys ir Šilutėje

2014-10-21, Gerda BELOKOPYTOVA
Aiškiaregė G. Red ir šilutiškius mokys magijos paslapčių.
Aiškiaregė G. Red ir šilutiškius mokys magijos paslapčių.

Magija, burtai, aiškiaregystė – išgirdus šiuos žodžius ne vienas suklustame. Vieni susidomime, kiti tiesiog numojame ranka. Bet pripažinkime, kiekvienas norėtume prisiliesti prie šių dalykų. Ne vienam galvoje kirba mintis sužinoti apie tai, kas tavęs laukia ateityje. Taigi jau visai netrukus aiškiaregystės dovaną turinti Gerda Red iš Vilniaus ir šilutiškius pakvies surasti atsakymus į rūpimus klausimus, o panorėjusius – išmokti burti ir čia, Šilutėje.

- Papasakokite apie save.

- Esu Karališkosios Pranašautojų Gildijos (KPG) Lietuvoje įkūrėja ir vadovė. Mano misija – populiarinti konsultavimą kortomis visoje Lietuvoje, padėti žmonėms psichoanalizės konsultavimo būdu.

- Pirmoji pažintis su burtais. Ar viskas prasidėjo nuo būrimo Taro kortomis?

- Manau, kad tokia jau gimiau. Visada traukė tas anapusinis pasaulis, jo paslaptys. Visada turėjau savybę pamatyti įvykius. Taro kortos atsirado Lietuvoje tik po nepriklausomybės. Pamačius Taro kortas ir jas pavarčius nustėrau. Jos nušvito dangiška šviesa, pradėjo pasakoti. Jos mano rankose tapo tarsi gyvos.

Draugėms dar vaikystėje pasakodavau, kas jų lauks grįžus namo, o vėliau, mokykloje, – kvies ar ne atsakinėti, studijuojant – kokį bilietą išsitrauks. Pranašiški sapnai man  neduoda ramybės iki šiol. Vaikystėje, atsigulus miegoti, skraidydavau. Tikiu Angelu Sargu. Jis ne kartą man padėjo. Kartą net sustabdė lėktuvą, t.y. pavėlino reisą.

- Kas paskatino užsiimti tuo, kuo dabar užsiimate jūs? Turbūt buriate ne vien Taro kortomis, kuo dar?

- Pradėjusi nuo Taro kortų, t. y. klasikos, perėjau prie M. Lenormand, vėliau prie M. Manaros, Symbolono orakulo. Rutulį naudoju pranašavimo seanso metu, o jis yra būtinas būrėjos atributas. Taip pat naudoju svarelį, virgulę, visada žiūriu į žvakes, naudoju jų magiją. Bet svarbiausia – aiškiaregystė. Į kliento akis niekada nežiūriu.

- Ar jūs vienintelė šeimoje užsiimate būrimu Taro kortomis? Galbūt tai perėmėte iš močiutės, mamos ar kitų giminaičių?

- Šio amato nesu paveldėjusi. Gimdama atsinešiau į šį pasaulį aiškiaregystės dovaną. Ją būtinai perduosiu palikuonims.

- Kiek metų buriate Taro kortomis?

- Apie 30 metų.

- Taro kortos – kas tai?

- Jos nuo nuskendusios Atlantidos laikų, sudegusios Aleksandrijos bibliotekos, o gal atneštos kitos civilizacijos? Tai nuostabus, paslaptingas pasaulis su senovės archetipais, masonų, tamplierių, rozenkreicerių simboliais. Jose viskas – visas žmogaus gyvenimas. Jei suprasi 78 kortas, gali iš jų kalbėti apie žmogaus gyvenimą.

- Ką jums reiškia būrimas Taro kortomis?

- Man tai aiškiaregystės, psichoanalizės seansas, pagalba žmogui susigaudyti jo situacijoje. Tai mano misija, mano darbas, amatas. Ateina žmogus, išdedi kortas ir matai jo gyvenimą, jo slapčiausius sielos užkaborius. Nesvarbu, kas jis, tu turi jam padėti nežiūrint jo pažiūrų, įsitikinimų bei gyvenimo būdo.

- Ne paslaptis, kad tokios srities žinovus vadina įvairiai – būrėjais, aiškiaregiais ir pan. Kaip jūs pati save įvardijate?

- Aš esu aiškiaregė (2010 m. suteikta vokiečių nominacija), psichoanalitikė, ekstrasensė, KPG vadovė, dėstytoja, prognozių, horoskopų sudarinėtoja.

- Kokios savybės labiausiai reikalingos tarologui, be kurių neįsivaizduojamas produktyvus jo darbas?

- Tarologas turi būti pasišventęs, suprasti, kad privalo padėti kitiems. Kortos – egoistės. Jos nemėgsta su niekuo dalintis. Jei jau pradėjai su jomis draugauti, privalai būti joms ištikimas. Todėl daugelis būrėjų vienišiai arba antrosios jų pusės taip pat ezoterikai.

- Ar suprasti Taro kortų kalbą ir, apskritai, kitų burtų kalbą bei ją teisingai pateikti žmonėms gali kiekvienas?

- Ją reikia mokytis ir išmokti iš tarologo-praktiko, kuris gali įšventinti į egregorą, išmokyti darbo subtilybių. Mokytis čia reikia visą gyvenimą. Reikia stropumo, atidumo, loginio mąstymo, būti pabaigus ,,gyvenimo universitetą“. Tačiau svarbiausia – norėti padėti atėjusiajam.

- Minėjote apie planus čia, Šilutėje, įkurti būrėjų mokyklą. Papasakokite, ko bus mokoma užsiėmimų metu?

- Labai džiaugiuosi entuziastingais šilutiškiais, jų domėjimusi okultika. Todėl nusprendžiau jų pageidavimu atidaryti KPG filialą. Jau senokai konsultuotis šilutiškiai važiuoja pas mane į mano saloną Vilniuje arba atvažiuoja į Klaipėdą, Palangą. Mane sužavėjo čia gyvenančių žmonių žinių siekis, noras pažinti aiškiaregystės ir tuo pačiu kortų paslaptis.

- Savo užsiėmimams organizuoti pasirinkote restoraną „Jeronimo užeiga“. Turbūt toks jūsų pasirinkimas ne atsitiktinis? Kodėl išsirinkote būtent šią vietą?

- Kai pirmą kartą atsitiktinai apsilankiau šiame restorane, nustebino be galo gera „Jeronimo užeigos“ energetika, be galo svetinga šeimininkė, gandrai ant stogo, ir... 13 numeris. Šioje vietoje atšokę vestuves jaunieji niekados neišsiskiria. „Jeronimo užeiga“ yra puikioje vietoje, pastatyta laikantis reikalavimų. Čia tiesiog traukte traukia sugrįžti vėl ir vėl. Be to, pati užeigos savininkė, žavioji ponia Vilma su džiaugsmu sutiko man užleisti patalpų dalį paskaitoms ir konsultacijoms. Planuoju Šilutėje vesti seminarų ciklą, mokyti kalėdinių, meilės, pinigų pritraukimo ritualų, taip pat supažindinti su darbu svareliu, virgule, mokyti žvakių magijos, išsiburti kavos tirščiais. Galbūt išsitraukti vieną dienos kortą. Juk ne kiekvienas norės pasišvęsti tarologijos mokslams.

- Papasakokite plačiau apie tai, kada jūs atvyksite? Kas vyks jūsų pirmojo užsiėmimo metu?

- Keista, net klausimų užduota ne bet koks, o 13 skaičius.

Taigi noriu visus pakviesti į svetingąjį „Jeronimo užeigos“ dvarą. Čia atvyksiu  iš savo namų, Vilniaus, spalio 22 dieną, trečiadienį, popiet, ir būsiu iki 25 dienos ankstyvos popietės.

Trečiadienį visų susidomėjusių lauksime nuo 17 val. Vyks susipažinimas, pasivaišinsime gardžiaisiais užkandžiais, pasimokysime būrimo kavos tirščiais. Taip pat visiems norintiems papasakosiu apie jų gabumus ezoterikai, apie savo KPG.

Be to, prižadu visiems norintiems atsakyti  į vieną klausimą Taro kortų pagalba bei pasakysiu ateinančių metų prognozę.

Pristatysiu naują, modernų Symbolono orakulą, nuo kurio ir norėčiau pradėti mokslus Šilutėje. Su juo dirbti paprasta, be to, jis orientuotas labiau į psichologinį konsultavimą.

Sveikinsime užsirašiusius mokytis, aptarsime tvarką, mokymosi sistemą. Užsirašymai individualioms konsultacijoms bus priimami spalio 23–25 dienomis. Konsultuosiu visus norinčius nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

Vaišinga užeigos šeimininkė ne tik surengs furšetą, bet ir visiems pageidaujantiems vakaro dalyviams išdalins kuponus su 10% nuolaida vienam pasirinktam 2015 metais vyksiančiam banketui.

Kviečiu visus ir manau, kad maloniai praleisime laiką. O KPG absolventai jus konsultuos bet kokiais iškilusiais klausimais, kai pabaigs mokslus, ir bus įšventinti į pranašautojų egregorą.

Dėmesio visiems „Šilokarčemos“ laikraščio skaitytojams – išskirtinai tik jums padėsiu atsakyti į rūpimus klausimus. 

Iki pasimatymo!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?