Antradienio horoskopas – birželio 30 d.

2015-06-30, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paukščiai
Fotolia nuotr. / Paukščiai

Užbaigiame pirmąjį vasaros mėnesį. Kas mūsų laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite ramia širdimi ruoštis nuotykiams, kurie įkvėps, praplės akiratį ir leis atsiskleisti. Mokėsite ne tik džiaugtis, bet ir kitus pradžiuginti savo kūrybiškumu, optimizmu, keisčiausiais poelgiais ir įtikinamais argumentais. Džiaugsmo semkitės iš savo vaikų, mylimo žmogaus, sportinių varžybų ar kūrybinių projektų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena išties nenuobodi. Šiek tiek išsiskyrusios nuomonės dėl pinigų ar jūsų kompetencijos gali kiek sutrikdyti dienos ritmą, tačiau visa kita eisis taip, lyg važiuotumėte nuokalne tuščiu keliu, įjungę laisvą bėgį. Suskubkite su namiškiais aptarti ar pabaigti ankščiau pradėtus paveldėjimo, draudimo ar kitus namų finansų reikalus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei šiandien įdienojus jūsų kažkas neišklausys – nesutrikite ir neužsiverkite nuo jums svarbios ir reikalingos informacijos. Užuot manę, kad viską žinote geriau, būkite atidūs klausytojai, kuriems bus priežasčių sužinoti, nustebti, permąstyti ir pakeisti požiūrį. Tokiu būdu įgysite ne tik vertingos informacijos, bet ir praplėsite savo pažįstamųjų gretas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums nepavyks apsimesti, kad esate kupini susikaupimo ir ramybės, kad ir kaip norėsite pasislėpti, apsidangstę darbų gausa. O ir nereikia. Na ir kas, kad nesate užtikrinti dėl to, ar jūsų nuomonė bus priimta. Meskite tai iš galvos ir ką bedarytumėte, taikykite naujas technologijas, būkite išradingi, kupini entuziazmo ir jums bus gausiai atlyginta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Su pakilimu įžygiuosite į šią dieną ir nepalikite joje nei vieno abejingo. Tiesa, gali tekti su kai kuo iš draugų ar bendražygių pasiginčyti, o neprastos naujienos iš toli bus pasiruošusios jus maloniai priblokšti. O kur eisite, visur kitur kelią sau apšviesite ar prasiminsite savo žavesio ir asmenybės stiprumo dėka.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite rinktis jums patinkantį dienos scenarijų, nes būsite sužavėti ne tik pasirinkimų gausa, bet ir rezultatais. Tiesa, būkite nusiteikę netikėtiems posūkiams ir šiokiai tokiai priešpriešai, kai susidurs kaktomuša jūsų karjeros ir namų reikalai. Visi laurai atiteks privačiam gyvenimui, kurio gerove rūpinsis įvairiausios jėgos ar asmenys, norintys likti anonimais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visur suspėti ir su kuo daugiau žmonių pasikalbėti gali šiandien tapti jūsų šios dienos misija. Tačiau tam nevalia vaidinti visažinio ar kišti primygtinai kam nors savo nuomonę. Tiesiog džiaukitės buvimu tarp žmonių, kurie taps jūsų žinių, naujienų ir geros nuotaikos šaltiniu. Ypač, jei tai jūsų kolektyvas ar bičiuliai. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien ramūs būsite tik tuomet, kai pavyks jaustis ką nors įgyjantiems, o ne prarandantiems. Šiam jūsų norui kiek sukliudys kažkas, siūlantis jums nepriimtinas dalybas. O visa kita bus tiek tobula, kiek meilės darbui savyje aptiksite. Nevaikščiodami pramintais takeliais ir susitelkę į savo karjeros tikslus, užtikrinsite sau vadovybės palankumą ir pilnėjančią banko sąskaitą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nesibodėsite dėmesio. Priešingai, visaip stengsitės to nusipelnyti ir jo trupiniais tikrai nepasitenkinsite. Todėl kuklumą šalin pasidėję, tikėsite, kad visi jūsų bandymai laisvai save ir savo požiūrį išreikšti, sužavės aplinkinius. Tai visiška tiesa, tačiau dar daugiau laurų užsitarnausite į savo veiklą integravę dalį jūsų partnerių pasiūlytų taisyklių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Susitaikę su tuo, kad jūsų vieta atokiau nuo scenos, o kolegų nuomonės pakeisti nepavyksta, savigarbos neprarasite, bet sau patogią dieną susikursite. Joje bus iš tiesų nemažai smagių dalykų, kurių tikroji vertė galbūt nebus jums akivaizdžiai matoma. Jei priimsite tai, ką jums ištiesia jūsų partnerių rankos, regis, nepasigailėsite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums nepavyks įžengti į dieną pakelta galva, jei ryšitės būti vienišais kovotojais. Todėl tučtuojau susiraskite būrį, kuriame jums užtektų erdvės saviraiškai, bet ir netrūktų norinčių jus saugoti ir branginti. Kažkoks jums svarbus asmuo asmeniniame gyvenime ar darbe jums padovanos didžiausias šios dienos dovanas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien aukštėliau karjeros kopėčiomis palypėsite, jei nepatingėsite išlieti kuo daugiau prakaito, atlikdami kalnus prieš jus susikaupusių darbų darbelių. Čia dar bus labai svarbi meilė, kurią jaučiate darbui ir atidumas, kurį dosniai dovanosite savo kolegoms. Nenuostabu, jei namuose ne visi dėl to džiaugsis, o jums reikės kitaip pažvelgti į tai, ką turite ar sugebate.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?