Orai.lt: termometrų stulpeliai kils vis aukštyn

2015-06-30, orai.lt, orai24.lt
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Šiltas sekmadienis Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Šiltas sekmadienis Vilniuje

Antradienį per Lietuvą slinkdamas atmosferos frontas neš debesis, o kai kur ir lietų. Saulės antradienį bus mažiau, ypač rytiniuose rajonuose, vietomis prognozuojami trumpi lietūs. Kai kur gali ir perkūnija pasitaikyti. Pūs vidutinio stiprumo vakarų vėjas. Antroje dienos pusėje aukščiausia temperatūra pasieks 20–24 laipsnius šilumos. Tik Baltijos pakrantėje svyruos apie 19 laipsnių.

Trečiadienį lietaus debesys dar užsiliks kai kuriuose rajonuose. Didžiausia tikimybė, kad kai kur trumpai palis Aukštaitijoje, galima perkūnija. Vėjas naktį bus silpnas, dieną pasisuks iš šiaurės vakarų ir bus vidutinio stiprumo. Naktį vietomis pasirodys rūkai, o temperatūra pažemės iki 9–14 laipsnių šilumos. Aukščiausia temperatūra dieną svyruos tarp 19–24 laipsnių šilumos.

Antroje savaitės pusėje bei savaitgalyje orus lems aukšto atmosferos slėgio sritis. Ji neleis formuotis debesims. Todėl orai bus ramūs ir saulėti. Naktimis temperatūra laikysis tarp 9–15 laipsnių šilumos, o dienomis sulauksime vis aukštesnių temperatūrų. Savaitgalį yra tikimybė, kad temperatūra perkops per 30 laipsnių karščio.

Orai Šilutėje:

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?