Trečiadienio horoskopas – liepos 1 d.

2015-07-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Daili moteris
Fotolia nuotr. / Daili moteris

Sveiki, mielieji. Šokame į kvapnią liepą. Kaip prasidės antras vasaros mėnuo?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nepaisant širdį virpinančių pažinčių ir kitų džiugių akimirkų, negalėsite vien apie tai galvoti. Darbas stos jums skersai kelio ir pareikalaus viso jūsų atsidavimo. Puiku, jei viską, ką gero šiandien gausite, panaudosite savo karjeroje. Kita vertus, nepagailėkite atidumo ir šeimos nariams, kurie atsilygins nuoširdžiu palaikymu jums priimant profesinius sprendimus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeimoje ir namuose jums dabar paruoštos nemažos dovanos, kuriomis pasidžiaugti gali sutrukdyti kokia nors kelionė ar su studijomis bei užsieniu susijusios priežastys. Nors turėsite didelių planų, kurių įgyvendinimas žymiai praplėstų jūsų pasaulį, nepamirškite tų, kurie šalia ir kuriuos palikdami likimo valiai, patys kai ko svarbaus neteksite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Būsite nepralenkiami, kai reikės kam nors ką nors papasakoti ar su kuo nors ką nors aptarti. Jūsų pažįstamų ratas sparčiai augs ir jums tereikės protingai pasirinkti, nes nebus laiko skirti dėmesio visiems ir kiekvienam. Kita vertus, turėsite būti atidūs ir asmenims, su kurias dalinatės bendrais resursais – kai kas iškils į paviršių, norėsite jūs to ar ne.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Turtų per dieną nesusikrausite, bet jūsų asmeniniuose finansuose pagaliau situacija dėliojasi taip, kaip tikėjotės ar net nesvajojote. Kai kam tai ne materialinis atlygis, o sąlygos atskleisti savo gebėjimus. Tačiau vien apie savo gerovę negalvokite – pasidalinę tuo, kas virpina jūsų širdį su artimu žmogumi, jausitės keliskart turtingesni.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savo asmenine galia šiandien galite neabejoti. O jei kas nors to nemato – tai vien jų bėda. Vis dėlto, jei norite pelnyti kieno nors palankumą, pasinaudokite tuo, kas prieš jus. Tiesa, tai nepadės atlikti visų jums skirtų užduočių, tačiau pakilsite aukštėliau kolegų akyse. O jei tuomet pagalbos paprašysite, jie bus devintame danguje galėdami jums padėti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Drąsiai imkitės angelo sargo vaidmens, jei tik turite kam juo pabūti. Tokiu būdu ir jums nereikės ilgai laukti pagalbos iš aukščiau ar iš asmens, kuris, padaręs jums paslaugą, norės likti nežinomu. O čia dar pilnatis žemės ženkle, kuri ragins jus pasimėgauti vasariškais džiaugsmais, ką nors smagaus atlikti su savo atžalomis ar dėl jų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jums palankių asmenų ir tų, kurie nori būti jūsų draugu, sparčiai daugėja arba iš esamų gaunate daugiau nei galėjote tikėtis. Imkitės lyderio vaidmens ir bet kokioje komandinėje veikloje. Tačiau jūsų įdirbis toje srityje neišlaisvins jūsų nuo šeimos reikalų, kuriuos teks peržiūrėti tuomet, kai kažkas jums parodys jūsų ankstesnes klaidas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei iki šiol nuosekliai ir nuoširdžiai ėjote link savo aukščiausių tikslų, kažkas, užimantis aukštesnę poziciją, jus šiuo metu pastebės ir apdovanos pagal jūsų ankstesnius nuopelnus. Ir suteiks įgaliojimus siekti dar daugiau. Nepaisant to, teks kai ką aptarti, ką vis atidėliodavote, ir pagaliau padaryti reikalingas išvadas. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jums visi apdovanojimai turėtų ateiti iš toli ar iš ten, kur jus kremtate mokslus. Kiek šioje srityje prakaito išliejote, tiek dabar galėsite laikyti savo rankose. Be to, dar jums bus atverti ir kiti ne vieneri vartai šiose srityse. O jei, nepaisant to, jūsų kišenėse švilpauja vėjai, kai kur verta apsišluoti ar kai ką, kuo esate gabūs, kitiems parodyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laimingų sutapimų metas norintiems gauti kreditą ar paveldėjimą, sulaukti rėmėjų ar palankiai sutvarkyti kitus bendrų finansų reikalus. Bendradarbiavimas ir pasitikėjimas savo partneriais – būtina sėkmės sąlyga. Tačiau ties tuo neužtrukite. Artėja pilnatis jūsų ženkle, kurios vaisiais gardžiuositės, jei neleisite didžiuliam emocijų kamuoliui jūsų nublokšti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų artimas žmogus arba verslo partneris jums šiandien gali pasiūlyti šį tą, kas priverstų plačiai nusišypsoti. Kita vertus, jie patys jums gali tapti tikra likimo dovana, be kurios savęs neįsivaizduojate. Nepasigailės vienišės, išsiruošusios į savo vienintelio paieškas. Šalia to vyks ir kiti dalykai, verčiantys jus klaidžioti primirštais praeities takeliais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei jūsų neguodžia pažadas, kad laukia kalnai darbų, paguoskite save mintimi, kad jie išties malonūs. O argi nesmagu su džiaugsmu įžygiuoti į dar vieną vasaros mėnesį? O jei ne viskas tobula tarp jūsų su kolegomis ar draugais, čia jau jūsų meilė darbui nepadės. Daug aktualiau pasitikėti savimi ir tai jus nuves būtent ten, kur jums reikia būti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?