Ketvirtadienio horoskopas – liepos 2 d.

2015-07-02, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Vaivorykštė
Fotolia nuotr. / Vaivorykštė

Sveiki, mielieji. Gražios dienos ir skanios kavos!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte susidūrę su rūsčia realybe darbe, turėsite paklusti jos iškeltiems reikalavimams. Būkite tikri, kad pastangas dedate ne veltui, nes ne be jūsų originalumo gali išsispręsti ilgai vilkintas reikalas. Tam privalu su kai kuo pasikalbėti ir išplėtus ausis klausytis ore sklandančių naujienų. Negana to, vakare visus jūsų planus sujauks nelauktas įvykis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą priblokšite visus savo žiniomis, tačiau neužrieskite nosies per aukštai. Be to, gaudykite progą, kurios dėka akiratin paklius neoficialūs būdai pripildyti savo kišenes. Negana to, vakare iš už labai netikėto posūkio gali pasirodyti naujiena, kuriai nesate pasiruošę. Jos misija pakeisti jūsų požiūrį ir padėti jums kai ką suprasti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo aistringu žvilgsniu viliosite visus link savęs. Ir tuo pačiu visus atbaidysite. Dėl šios ar dėl kitų priežasčių jūsų draugai vakare pasistengs jus nustebinti ne pačiais patraukliausiais būdais. Geroji žinia nekantriesiems: jums gali būti keista, nedrąsu, bet smalsu staiga pamatyti ir pritaikyti netikėtą įsisenėjusios problemos sprendimo būdą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Spaudimas, kurį pajusite iš savo antrosios pusės ar kolegų ryte, jus gali nuliūdinti arba, priešingai, sutelkti. Tokiu būdu įveiksite netikėtumus, kurie per dieną pasipils vienas po kito. Laimei, tarp jų bus ir gerų. Bet vos pajutę, kad žemė slysta iš po kojų – atsitraukite, pabūkite vieni ir susitelkite į savo vidų. Ten rasite tik jums vieniems suprantamus atsakymus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Atidumas savo ir artimųjų sveikatai šiandien leis jums užtikrinti šviesesnę dieną. O draugų patarimas ar iš jų lūpų išgirsta žinia svaigins, žavės, trauks, vilios, ragins jus kurti didžiulius planus ir nedvejojant leistis į nuotykius. Tiesa, vakare jūsų padangę gali kiek aptemdyti iš tolimos šalies jus pasiekusios žinios.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Paraginti šiandien nerti į meilės ar kitokius nuotykius, kažin ar būsite patenkinti rezultatais. Noro bus, bet galimybių ne per daugiausiai. Tokiu būdu daugiau sugriūtų nei būtų pastatyta. Na, o vertinga būtų taikyti netikėtai gautas lėšas ar naujoves darbe, nesibaiminant, kad jos šalin nustums senus atgyvenusius dalykus. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kad ir kaip intensyviai kurstysite namų židinį ar saugosite savo asmeninę erdvę, tai bus sunki užduotis. Atsiras norinčių paprieštarauti ir įrodyti savo tiesas. Beje, pokyčiai santykiuose su verslo ar asmeniniais partneriais pakeis jūsų požiūrį ar planus. O dienai baigiantis kažkuris artimas žmogus pakeis jūsų šeimos planus ar tvarką namuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendravimas, kuris užims didžiąja dalį jūsų dienos, bus šaltas ir dalykiškas, o pokalbių rezultatai ne tokie, kokių laukėte. Tačiau gilindamiesi į kiekvieną šios dienos smulkmeną, turbūt sužinosite daug įdomių dalykų. Iš dienos tikėkitės dar daugiau, jei pasitelksite savo įžvalgas. Jos padės spręsti tiek elementarias, tiek sudėtingas problemas.    

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei vakar atrodė viskas įveikiama, šiandien gali aplankyti mintis, kad neįmanoma niekas. Bet tai tik trumpalaikis debesis, kuris turbūt praplauks, o po jo vėl kažkas sujauks jūsų padangę.  Panašu, kad tuo tarpu grumsitės už išlikimą, be entuziazmo atsisakydami to, kas malonu. Kita vertus, kažkas jums netikėtai kažką prisipažins ar įkvėps bendriems darbams.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų rimtumas ryte ne visus džiugins. Kai kam tai kels nemalonius jausmus, o kai kas išdrįs dėl to jums prieštarauti. Ties tuo užsibūti nevertas, nes tai kliudys pamatyti geras progas ir taikyti jums naudingus būdus darbe ar rūpinantis savo sveikata. Namuose ar dėl šeimos narių viskas versis aukštyn kojomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Užsidarę savyje, rytą skęsite nedžiugiuose prisiminimuose ar mintyse, kurių nenorėsite niekam atskleisti. Tačiau iš šio gilaus susimąstymo jus pažadins naujienų gausa ir būtinybė su kuo daugiau asmenų jas aptarti. Originalias mintis, nuo kurių plyš galva, noriai  išsakykite kitiems ir bandykite, sutelkę savo pajėgas, jas realizuoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nuotaikos, kurias ryte pajusite iš aplinkos, ypač draugų ar kolektyvo, jūsų nedžiugins. Laimei, jūs žinosite būdus, kaip praskaidrinti dieną sau ir kitiems. O netikėti dienos įvykiai keis jūsų finansinę situaciją, mažindami arba keldami jūsų pasitikėjimą savimi. Jei svarstote galimybę, ką nors įsigyti namams ar ką nors juose neįprasto atlikti, nelaukite tinkamesnės dienos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?