Policija susirūpino senyvo amžiaus žmonių, gyvenančių vienkiemiuose, saugumu

2014-10-23, Tauragės AVPK informacija

Įpusėjus rudeniui Tauragės apskrities VPK Šilutės rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė kartu su apylinkės inspektoriais, socialiniais darbuotojais lankė Šilutės rajone vienkiemiuose gyvenančius senyvo amžiaus žmones.

Seni žmonės plėšikams – lengvas taikinys. Pagalbos riksmo nuošalioje vietovėje niekas neišgirs. Bet kaip nekeista, visi senoliai kalba, kad nieko nebijo, jog nieko vertingo namie neturi, didelių pinigų sumų namuose nelaiko, džiaugiasi savo sodybomis ir niekur iš jų keltis neketina.

Susitikimų metu policijos pareigūnai žmones informavo, kaip apsaugoti save ir savo turtą, kaip nepatekti į telefoninių sukčių pinkles bei netapti sukčių aukomis artėjant euro įvedimui. Gyventojams priminta, kur kreiptis ištikus nelaimei, kur ir kokiu numeriu skambinti, paprašyta, kad informuotų savo apylinkės inspektorius ar seniūną apie apylinkėse pasirodančius įtartinus nepažįstamuosius. Gyventojai buvo dėkingi policijos pareigūnams už apsilankymą, rūpinimąsi jų saugumu, parodytą nuoširdų dėmesį garbaus amžiaus žmogui.

Policijos pareigūnai, kurdami saugią gyvenamąją aplinką, Šilutės krašte vykdo įvairiapusišką prevencinę veiklą siekdami, kad kiekvienas Šilutės krašto gyventojas jaustųsi saugus savo gyvenamojoje aplinkoje, pasitikėtų policijos pareigūnais, bendradarbiautų su jais, taip užkardydami administracinius teisės pažeidimus ir nusikalstamas veikas.

Primename, kad nutikus nelaimei pranešti galite trumpuoju policijos telefonu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

Dėkojame visiems, suteikusiems vertingos informacijos.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?