Penktadienio horoskopas – liepos 3 d.

2015-07-03, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Mergaitė
Fotolia nuotr. / Mergaitė

Pagaliau ilgasis savaitgalis! Su penktadieniu, mielieji!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų darbai eisis lyg iš pypkės, jei tinkamai panaudosite kitų asmenų lėšas ar kitus resursus.  Vėliau tinkamai įsiliesite į komandinę veiklą ar įtrauksite į savo atostogų planus draugus. Jei iš praeities atklydęs aidas nesustabdys jūsų, būsite nepralenkiami tuomet, kai reikės ką nors gražaus kitiems parodyti ar papasakoti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Net jei būsite tikri, kad viską žinote geriau už kitus, jums tiesiamą partnerio ranką laikykite iki popietės tvirtai. Tokiu būdu nepasiklysite ar neparklupsite. Vakarop rūpės darbas ir tai, ką apie jūsų pastangas mano kiti asmenys. Užuot patikėję bendražygių nuomone, pasiklausykite, ką jums gero nori pranešti jūsų šeimos nariai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kai kurios šiandien atliktos užduotys jums leis pasijusti, jog šis tas pasikeitė ir jūs lengvesniu žingsniu žygiuojate pirmyn. Jus užtildyti, sustabdyti ir jūsų augantį entuziazmą užgesinti gali nuospaudos, kurias jums užmins kažkas iš kolegų. O jūsų žinios ir vertingos pažintys gali būti priemonės, padėsiančios pranešti norimą žinią apie save.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dalį dienos būsite geri parneriai, kurie laiku ir vietoje moka panaudoti savo kūrybiškumą. Kai kam, tiesa, teks derinti atžalų ir antrosios pusės interesus. Laimei, sėkmingai ir sklandžiai. Vakarop kai kas suabejos jūsų žiniomis ar negailestingai paneigs jūs pažiūras. O galiausiai, gavę lėšų ar palaikymą, apie tai nelinksite atvirauti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai kas turės dalį dienos skirti kasdieniams darbams, kuriuos geriausiai atliks, remdamiesi asmenine patirtimi. Kitiems teks rūpintis šeimos nario sveikata ar namų buitimi. Vėliau daugiau atidumo paprašys antroji pusė ar kitas svarbus asmuo. Be to, būsite geri pašnekovai bet kokioje draugijoje, jei pernelyg nesigilinsite į tai, kas slepiasi už pasakytų žodžių. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Pokalbis, išvyka ar susitikimas, kurių pagrindinė tema – jūsų atliekamas projektas, vaikų auginimas ar pramogos, suteiks jums aiškumo ir tvirtumo. Tuo remdamiesi, vėliau žinosite, ką ir kaip atlikti, pritaikant gautą informaciją. Beje, darbo vietoje nusipelnysite dėkingumo, jei atmesite kito žmogaus abejones jumis, o kažkam padarysite paslaugą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų šios dienos poelgiai turės teigiamos įtakos jūsų namams. Gal pagaliau įsigysite ilgai planuotą pirkinį ar, priešingai, parduosite nereikalingus daiktus? Dar bus labai svarbu tai, kur klaidžioja jūsų žvilgsnis ir mintys. Jei apie tai pasikalbėsite su savo bičiuliais ar bendražygiais, jūsų akiratis kaipmat prasiplės. O nesėkmės darbe tegul lieka nuošalyje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite geri, bet pernelyg rimti pašnekovai. Laimei, tas jūsų rimtumas jums nekenks, o bus priemonė atverti reikalingas duris. Beje, darbe būsite nepakartojami, jei žvelgsite kiek giliau nei matote įprastai ar esamą situaciją regi kiti. Tačiau, jei žvalgysitės to, kas jus paguostų ar pralinksmintų, galite nepastebėti svarbesnių dalykų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Suksite galvą dėl finansinės situacijos, kuri susiklostė dėl įvykių praeityje. Jums šį kartą pavyks suderinti nesuderinama, pernelyg to neafišuojant. Be to, verta pasiklausyti ką kalba jūsų antroji pusė – jos ar jo nuomonė gali padėti apsispręsti dėl atostogų ar pakeisti požiūrį apie kai kuriuos dalykus. Regis, tai nesutaps su tuo, ką jums bandė įdiegti jūsų tėvai.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dalį dienos būsite susitelkę į save, tačiau tai ne priežastis ignoruoti komandos prašymus ar reikalavimus. Jums dėl to bus tik geriau. O visa kita gal ne visai taip, kaip planavote, bet taip, kaip turi būti, todėl neatmeskite jums tiesiamos rankos, kuri gali būti pilna ir išties dosni. O jei nežinote kaip kažką atlikti – maža bėda.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Didžiąją dienos dalį leisite taip, kad kuo mažiau žmonių į jus atkreiptų dėmesį. Tačiau jūsų dėl to vadovybė nepamirš ir suteiks jums įgaliojimų atlikti tai, ko anksčiau kažkas neatliko. O jei neramina kokia su vaikų auginimu susijusi tema, dabar galite rasti žmogų, kuris tinkamai jus pakonsultuos. Viena bėda gali būti tikri ar menami finansiniai slenksčiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite geri komandos nariai, kurie tinkamai naudoja savo žinias ir požiūrį, bet ir naujų informacijos šaltinių ar nuomonių pasidairyti nesibodi. Tiesa, yra galimybė sklandžiai sutvarkyti vieną su buitimi ar namiškių sveikata susijusį reikalą, tačiau tik tuo atveju, jei savo kompleksus pasidėsite kuo toliau į šalį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?