Fiksuojami galimi pakartotinių rinkimų Šilutėje pažeidimai

2015-07-03, Tauragės AVPK informacija

Jau antra savaitė kai Šilutės miesto ir rajono gyventojai gyvena rinkiminėmis nuotaikomis. Darbo turi ir pareigūnai, kurie nuolat stebi ar balsuojantiems asmenims nėra trukdoma pasinaudoti rinkimų teise. Jiems talkina visuomeninė organizacija „Baltosios pirštinės“.

Per pirmuosius pakartotinius Šilutės rajono savivaldybės tarybos rinkimus iš viso buvo užfiksuoti 29 galimi pažeidimai, iš jų pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai, vienas iš jų dėl turto sugadinimo, du dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų teise. Antrasis rinkimų turas dėl mero posto prasidėjo ganėtinai sklandžiai. Per pastarąsias dienas nuo liepos 1 d. gauti 8 pranešimai apie galimus pažeidimus. Daugiausia dėl galimo papirkinėjimo. Šiuo metu 2 asmenims surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto pasirodymą viešoje vietoje.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ragina gyventojus, pastebėjusius ar net užfiksavusius galimus pažeidimus, apie tai pranešti Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270.


Straipsnio komentarai

ir2015-07-05
ir neikit nebalsuokit vistiek laimes tas kas turi daugiau bapkiu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kaip tos peles is rato kai neiseina taip mes is rinkimu neiseisim 2015-07-03
per tokius molius mes per visa gyvenima eisim i mero rinkimus ir eisim ir galo nebus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?