Savaitės horoskopas – liepos 6–12 d.

2015-07-05, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris pučia muilo burbulus
Fotolia nuotr. / Moteris pučia muilo burbulus

Kas mūsų laukia antrąją liepos savaitę? Sužinokite!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią savaitę įvykių centre atsidurs jūsų šeima, norėsite jūs to ar ne. Savaitės pradžioje jūsų pastangos dėl šeimos ir namų gali būti vienu rankos mostelėjimu nubrauktos, jei nepakankamai pasistengsite dėl savo darbo ir karjeros tikslų.

Vėliau Merkurijus, įsikūręs Vėžio ženkle, pakvies jus nuoširdžiai pasikalbėti su šeimos nariais. O kas gali būti geriau, kai namuose gera ir jauku, o ilgus vasaros vakarus praskaidrina iki išnaktų besitęsiantys pokalbiai?

Beje, prisiminę savo seną svajonę, įtraukite į jos įgyvendinimą savo namiškius. Tačiau ar kurio nors iš jų neatstumsite ir nenuvilsite savaitgalį savo ekscentriškais poelgiais?

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitė prasidės derinant savo įsitikinimus su tuo, kas vyksta aplinkui ir apie ką šneka žmonės. Regis, pakeisti požiūrį bent į kai kuriuos dalykus bus pravartu, bet nelengva. Dėl to gali kilti ginčai su broliais, seserimis ar giminaičiais.

Dėl pakitusios komunikacijos planetos padėties savaitės viduryje būsite įtraukti į jums malonų įvykių ir informacijos srautą. Be to, gausite ne vieną progą smagiai pasišnekučiuoti su žmonėmis, kuriuos kasdien sutinkate kieme, gatvėje ar virtualioje erdvėje. Šį gebėjimą bendrauti panaudokite tam, kad įtrauktumėte draugus ar kolegas į jūsų idėjos įgyvendinimą.

Savaitgalį praeities nuosėdos vers jus griauti tai, ką iki šiol taip nuoširdžiai statėte. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitės pradžioje turėsite peržiūrėti savo asmeninių ir kito asmens dvasinių bei materialinių vertybių sąrašą. Tokiu būdu, galite įnešti tam tikras korekcijas juose.

Asmeninių finansų temos ir toliau išliks aktualios. Trečiadienio vakarą Merkurijus paliks jūsų ženklą, pakviesdamas pagalvoti apie savo savivertę ir turimas lėšas. Nieko keisto, jei tai dažniau jus nuves apsipirkti, ar pas vadovą, aptarti jūsų atlyginimo. Įsitikinkite, kad esate nuoširdūs sau. To reikės ir tuomet, kai vadovų ar kolegų įkvėpti griebsitės to, kam vis nekilo rankos.

Savaitgalį savo keistais poelgiais kolektyve galite sau prisivirti košės, kurios gamyba gali kainuoti daugiau nei buvo tikėtasi.     

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Santykiai su antrąja puse, verslo ar darbo partneriais gali jums tapti tikru galvos skausmu. Su jų sąlygomis sutikti nenorėsite, bet ir santykių griauti nebūsite pasiruošę. Gal pakaktų į tai pažvelgti naujų žvilgsniu?

Vėliau dėl Merkurijaus vizito jūsų ženkle, jūsų žodžiai ir mintys įgaus daugiau svorio ir reikšmės. Todėl nenuostabu jei jūs dažniau už kitus inicijuosite pokalbius ar bent siūlysite jiems temą. Beje, jei ne pirma diena svajojate apie tolimą kelionę ar studijas, drožkite pirmyn ta kryptimi šią savaitę.  

Savaitgalį kirsdami šaką ant kurios sėdite darbe ar savo socialinėje erdvėje, šiek tiek pakenksite savo įvaizdžiui, todėl pravartu nebūti kategoriškiems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje norėsite lindėti kur nors atokiau nuo gatvės triukšmo ar minios. Tačiau būsite priversti iš savo svajonių lipti į kasdienių reikalų katilą ir jame kažką dėl savo ir kitų gerovės bei geros savijautos atlikti.

Laimei savaitės viduryje gausite dar progų pabūti pogrindyje ir ten iš širdies pasvajoti. Tuomet Merkurijus atsidurs Vėžio ženkle, primindamas jums, kad daugiau informacijos slypi ne žodžiuose ar informacijoje, o pauzėse ir atodūsiuose. Beje, jei turite lėšų, kurias galite tyliai panaudoti kažkokiai savo aistrai įgyvendinti, nedelskite.

Savaitgalį jūsų tyliai puoselėjamas svajones ar planus gali iš esmės pakeisti žmonės, atvykstantys iš toli, būtinybė išvykti ar kažkieno priešinga nuomonė šia tema.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vienaip ar kitaip šią savaitę būsite nublokšti į draugų, bendražygių ar komandos narių grupę, kad ten parodytumėte kitiems, kuo esate ypatingi. Regis, jūsų visus veiksmus ir ankstesnes nuostatas sėkmingai savaitės pradžioje paneigs jūsų atžalos ar nevykęs kūrybinis sumanymas.

Kiek vėliau Merkurijus Vėžio ženkle ims šlovinti intuityvų bendravimą, kurį jūs turėsite panaudoti savo komandos darbe ar išsakant mintis draugams. O jei pajusite, kad jūsų komandos idėjoms atėjo laikas išvysti dienos šviesą, būkite tikri, kad surinksite nemenką būrį savanorių, kurie degs ta pačia aistra.

Deja, savaitgalį jūsų laukia slenkstis komandiniame darbe ar bičiulių būryje, kurio neperlipsite, jei ignoruosite jums siūlomą paramą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors prieš akis trumpesnė darbo savaitė, o daliai jūsų atostogos, mintys apie profesinius pasiekimus, gyvenimo tikslus ar socialinį statusą landžios jums į galvą, inicijuodamos savaitės įvykius. Savaitės pradžioje visus jūsų planus aukštyn kojomis apvers į dienos šviesą išlindusios šeimos paslaptys.

Vėliau Vėžio ženklu keliaujantis Merkurijus suintensyvins jūsų bendravimą su vadovybe ir skatins darbe panaudoti ne tik liežuvį, bet ir vaizduotę. Jos, vaizduotės, ir dar kitų komponentų, tokių kaip kolegų empatija ar kūrybiškumas, reikės ir imantis vieno su darbu ar jūsų tikslais susijusio projekto.

Savaitgalį kažkoks jums svarbus asmuo bus linkęs ištrinti jūsų pastangas, o vietoj to pasiūlyti šį tą naujo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šią savaitę būsite linkę dairytis toli, nežiūrėdami į tai, kas jums po kojomis. O tai iškart nepatiks kai kam iš jūsų artimos aplinkos žmonių. Niekur nedingsite, turėsite kai ką savo pažiūrose pakeisti, kad užgesintumėte įsiplieskusius nuomonių skirtumų gaisrus. 

Po kelių dienų Merkurijus įeis į vandens stichijos ženklą. Savo nuomonės lengvai neatsisakysite, o ją pagrįsite savo patirtimi ir žiniomis. O jei vadovausitės nuojauta ir būsite subjektyvūs – atversite sau dar platesnes perspektyvas. Dėl jų, perspektyvų, dar galite neabejodami nerti į naują kūrybinį sumanymą ar ryžtis kokiam savo gyvenimo nuotykiui.

Savaitgalį bet kokie jūsų planai negailestingai grius, todėl neeikvokite veltui laiko jiems kurti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ramiai dėlioti planai, susiję su bendrais finansais ar kitomis patirtimis, kurios jus sieja su kitais žmonėmis, savaitės pradžioje gali susprogti lyg muilo burbulas, pažvelgus į savo pačių banko sąskaitą.

Nuo savaitės vidurio Merkurijus trims savaitėms įsikurs naminiame Vėžio ženkle, švelniai jums primindamas apie artimo ryšio svarbą. Negana to, tai metas, kai išaiškės kažkokios jums aktualios paslaptys. Nors patys vengsite atvirauti. Beje, nėra geresnio laiko atlikti kai ką kartu su šeimos nariais, kas taptų jūsų namų permainų priežastimi.

Nuo viso to, kuo užgulti jūsų pečiai kažkas paskatins jus išsivaduoti, kviesdamas savaitgalį meilės ar kitokiems nuotykiams. Deja, jie nebus tokie saldūs, kaip buvo žadėta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būkite atidūs savo antrajai pusei ar darbo partneriams, antraip ši savaitė taps negrąžinamų įvykių priežastimi. Laimei, bus ir jūsų ryšius palaikančių faktorių, tačiau savaitės pradžioje turėsite įveikti slenkstį, sumažindami nepasitikėjimą juo ar ja.

Savaitės viduryje, kai Merkurijus atsidurs priešingoje Zodiako pusėje nei jūsų ženklas, emocijos liesis upeliais. Esant tokioms sąlygoms tik jums spręsti, ar jus tai erzina, ar gydo jūsų santykių žaizdas. Tačiau išklausyti kitus žmones bus lygiai taip pat svarbu kaip kvėpuoti. Negana to, pokalbiai ar kita veikla gali jus užvesti ant kelio tam, kad jūs pagaliau kartu kai ką jums svarbaus įgyvendintumėte.

Savaitgalį netikėtumai namuose gali tapti tikra rakštimi, trikdančua jūsų ryšius su artimų žmogumi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šią savaitę mieliau pasislėptumėte įprastų darbelių krūvoje, tikėdami, kad nieko nėra svarbiau už gerai atliktą darbą. Deja, kažkokie praeities šešėliai savaitės pradžioje jus nuo to atitrauks, trikdydami jūsų ryšius su kolegomis ir blogindami savijautą.

Kiek vėliau Merkurijus Vėžio ženkle iš jūsų paprašys šiltai bendrauti su kolegomis, nepamirštant, jog juos paguosti yra svariau nei daug nuveikti. Kita vertus, atiduosite duoklę savo kūnui, ieškodami tinkamos dietos ar mankštos programos. Be to, kai kurie pasirinkimai dėl jūsų kūno gali sustiprinti jūsų pasitikėjimą savimi, o atlikti veiksmai darbe – suteikti papildomų įplaukų.

Viena bėda savaitgalį gautos naujienos, kurių niekaip nesuderinsite su tais planais, kuriuos esate sau numatę.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šią savaitę turėsite progų rizikuoti, pramogauti, leisti laiką su vaikais ar įniksite į savo kūrybinių minčių realizavimą. Tam savaitės pradžioje prieštaraus jūsų draugai ar komandos nariai, siekdami kontroliuoti jūsų planus ir poelgius. Keisti savo požiūrį, bet ne veiksmus, gali būti naudinga.

Savaitės viduryje į vandens stichijos ženklą įeinantis Merkurijus sustiprins jūsų kūrybines galias, saviraiškos galimybes bei nuotykių poreikį ir paskatins dažniau pasikalbėti su tais, kurie jums brangūs. Juos, pačius brangiausius, galite įkvėpti realizuoti tai, link ko veržiasi jų širdys.

Jūsų ekscentriški pirkiniai savaitgalį ar noras įtiki mylimiausiems gali mikliai paploninti jūsų piniginę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?