Antradienio horoskopas – liepos 7 d.

2015-07-07, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Jūros banga
„Fotolia“ nuotr. / Jūros banga

Žengiame į kiek sutrumpėjusią darbo savaitę ir skaitome dienos horoskopą. Ką šiandien jis numatė jums?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien didžiausius darbus atliksite ne tada, kai visomis išgalėmis didinsite jų krūvį, o tada, kai atsižvelgsite į ženklus, kuriuos jus siunčia jūsų pasąmonė. Tiesa, apie tai pasakoti kam nors gali būti beprasmiška. Geriau pažinę save, labiau suprasite kitus ir atrasite priemones, leidžiančias eiti pasirinktu keliu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kolektyvas ar draugai šiandien jums bus reikalingi lyg oras ar vanduo, tačiau pernelyg jiems neatviraukite. Nuomonių skirtumai gali sumenkinti jūsų savigarbą ar jums šiek tiek kainuoti. Laimei, jūsų antroji pusė ištrauks jums ilgą sąrašą protingų rekomendacijų, į kuriuos iki šiol nekreipėte dėmesio.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte skirdami visą energiją darbui, būsite matomi toli, tačiau savo indėlio į sėkmingą veiklą pernelyg neidealizuokite. Kai kas turės įrodymų, kad tai ne vien jūsų nuopelnas. Verčiau tęskite kas pradėta, nelaukdami įvertinimo. Atlikdami užduotis, kurioms vis nerasdavote laiko, atminkite, kad kiekvienas veiksmas pamažu tobulina jūsų pasaulį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Ši diena pamažu atplukdys ir šiltesnių, ir šaltesnių srovių. Jūs turėsite galimybę išlaikyti savyje pakankamai optimizmo, kurį spinduliuosite į savo aplinką. Ir jei jūsų atžalos ar senokai nebaigti projektai pasiglemš visą jūsų laiką, sutelkite į tai visas savo jėgas. Nė akimirkai vėliau dėl to nepasigailėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien geriausia ką galite padaryti dėl savęs ir dėl kitų žmonių – tai tikėti, kad įvykių srovė jus neša ten, kur planavote būti. Net jei apsidairius aplink atrodo, kad tikėjotės visiškai priešingo rezultato ir, negana to, nepavyksta susitarti su draugais ar kolegomis. Kai vakare namiškiai jums įteiks didžiulį pareigų glėbį – išdrįskite juo pasidžiaugti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors dalį atsakomybės šiandien privalu perleisti partneriams, nesėdėkite rankų sudėję. Bet kurioje diskusijoje jūsų darbo temomis ar su vadovybe, rinkitės jums neįprastus įprastų problemų sprendimo būdus. Vakare nuoširdžiai pasikalbėkite su antrąja puse tema, kurios vis bandėte išvengti. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ieškosite būdų, ką galima atlikti, kad vaizdas jums prieš akis taptų kuo tobulesnis. Užuot vien dirbę, pamatykite ir žmones, ypač kolegas, kuriems lyg vanduo reikalingas jūsų palaikymas ir pritarimas. Ir net jei kas nors jumis netiki, rankų nenuleiskite. Šios ir kitos pastangos darbo vietoje pakels jūsų savivertės kartelę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Turėsite daug didelių planų, iš kurių tik daliai lemta išsipildyti. Nepasiduokite, jei kažkas jūsų neįsileis į vietą, kurioje norite būti ar pagailės jums reikalingos informacijos. Verčiau pagalvokite, ką galite padaryti su turima. Tiesa, vakarop galėdami kažką paguosti ar paskatinti, mėgausitės jausmu, kad padarėte viską, kas jūsų jėgoms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Norėsite griebti jautį už ragų ir viską atlikti taip, kaip sumanėte, tačiau dažniausiai viskas bus priešingai. Turėsite atidžiai išklausyti kito žmogaus poziciją ir ją pripažinti, net jei ji prieštarautų jūsų vidinėms nuostatoms. Galiausiai gavę priminimą apie nevykdytus pažadus, padėkokite už tai, nes juos įvykdę, įgysite stiprybės ir sutelksite savo šeimą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ar plauksite pasroviui, ar bandysite bristi – palaikymas jums atsiras kaskart, kai rasite reikalingos informacijos ar žinių. Nenuostabu, jei kurie jūsų poelgiai ar ketinimai jūsų kolegoms atrodys mažų mažiausiai keisti. Vakarėjant turbūt reikės atsisakyti dalies savo interesų, kad vykdytumėte grupės reikalavimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors iš pirmo žvilgsnio šiandien jums viskas atrodys nepatogu ir nestabilu, tai tik laikina būsena, kuriai neleidę įsiviešpatauti, kai ką atliksite dėl savo materialinės ar dvasinės gerovės. Tiesa, turėsite kiek sumažinti savo ar mylimų asmenų poreikius ir darbo vietoje neatidėliodami atlikti tai, kas ilgokai laukė savo eilės.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien išgyvensite visą jausmų gamą, kas leis jums suprasti, kad esate gyvi ir patiriate gyvenimą kaip nuotykį. Deja, ne visuomet patogų, ypač dėl ne visiškai tobulos atmosferos, tvyrančios jūsų namuose. Būkite pasiruošę iš atminties klodų ištraukti anksčiau įgytas žinias ir nieko nelaukdami jas taikykite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?