Trečiadienio horoskopas – liepos 8 d.

2015-07-08, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Maldyvai
„Fotolia“ nuotr. / Maldyvai

Trumpoji darbo savaitė netrunka įsibėgėti. Siūlome paskaityti trečiadienio horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien atsiras nenorinčių pripažinti, kad jūs galite patys su viskuo susidoroti be jų pagalbos. Dienos pradžioje jūsų iniciatyvoms ir saviraiškai koją kiš būtinybė atlikti kai ką dėl savo šeimos, o dienos pabaigoje kažkas iš vadovybės užsigeis patikrini jūsų darbų sąrašą ar kitaip jus kontroliuoti. Šiek tiek pasvajoti ar pasikliauti vidiniu balsu būtų ne pro šalį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų noras šiek tiek atsiriboti nuo to, kas vyksta aplink jus, gali neišsipildyti – norinčių jus įtraukti į bendravimo ir diskusijų verpetą bus pakankamai. Tačiau siekti savo poziciją kam nors įrodyti bus beprasmiška, todėl kitų pasiklausę, jiems šįkart pritarkite. Laimė, galimybė įgyvendinti jūsų komandos troškimą, gali būti pasiekiama ranka.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėsite pripažinimo komandoje ar jaukios užuovėjos, tačiau kuo įnirtingiau jos šiandien ieškosite, tuo sunkau rasite. O kiekviena jūsų pastanga šia kryptimi gali menkinti jūsų savivertę ar pakenkti tiek jūsų asmeniniams, tiek bendriems finansams. Laimė, jūsų žvilgsnis kryps ties vienu jūsų tikslų ir tai verta jūsų pastangų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ramiai prastumti dar vieną darbo dieną, kaip ir netrikdomiems atostogauti, šiandien gali būti tik svajonė, kuriai nelemta išsipildyti. Iš tiesų dėl to nekaltinkite nieko. Regis, jūs patys šiek tiek perlenksite lazdą ir per audringai reaguojate į nesėkmes darbe ar partnerių pastabas bei išreikštą nuomonę ta tema.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų optimistinės dienos prognozės teliks prognozėmis, ypač jei savo nuomonę iškelsite aukščiau kitų nuomonės ir tikėsite viską atlikti savaip. Dar prasčiau seksis įtikinti kitus asmenis, tarp jų ir kolegas, apie tai, kad jūs esate teisūs. Abejingi jūsų nuomonei ir žinioms, jie pateiks jums neatliktų darbų sąrašą, kuriuos, užuot svajojus, reikės tučtuojau atlikti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite stiprūs tiek, kiek atsispirsite išorinėms įtakoms. Tačiau tiesa ta, kad tai bus užduotis ne iš lengvųjų. Darbas ar pramogos komandoje sukels daugiau priešpriešų nei pasitikėjimo ar susitelkimo. O pasiryžę kuo nors, ypač ne savo lėšomis, surizikuoti dėl smagesnių vasariškų nuotykių ar kokio asmeninio projekto įgyvendinimo, pasigailėsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kodėl jūsų santykiai su jums svarbias asmenimis šiandien dėliojasi ne ta tvarka, kurią esate numatę, atsakymo paprastai nerasite. Per dieną turėsite įveikti ne vieną pasipriešinimą iš darbo ir iš šeimos narių.  Šį tą šiose srityse palikdami savieigai, o savo galias panaudoję darbams atlikti, nustebinsite kitus kūrybiškumu ir įkvėpimu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nors darbo ar buities bei sveikatos rūpesčių turėsite į valias, ne visus juos bus paprasta vieną po kito atlikti. Regis, nemažai jėgų išeikvosite, bandydami įtikinti kolegas dėl to, kuo jūs tikite ir ką išmanote. Niekam nerūpės nei jūsų žinios, nei turima informacija. Užuot provokavę diskusijas, tyliai atlikite tai, kas jūsų jėgoms ir padeda gerai jaustis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuotykiai bus vienas iš svarbiausių jūsų šios dienos tikslų, kuriuos patirti norėsite tiek dirbdami, tiek poilsiaudami. Tačiau kai kurie iš jūsų negaus reikalingų lėšų, kiti neras norinčių prisijungti, likusieji pajaus asmeninių įgūdžių stoką. Tie, kam pavyks savo užgaidas įgyvendinti ar mylimiems asmenims įtikti, privalės susitaikyti su nedideliais nuostoliais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ramybės namuose arba kitoje jūsų privačioje erdvėje gali būti mažoka. Tačiau nesistenkite už tai atsakomybės perkelti kitiems, net jei akivaizdūs faktai bylos, kad jie čia dėl visko kalti. Norėdami nuo jų apsisaugoti nepersimeskite į kitą kraštutinumą – nieko nepešite nutaisydami rimtą miną ar bandydami kam nors primesti savo nuostatas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei turite su trumpomis kelionėmis ar susitikimais susijusių planų, šiandien galite ruoštis įvairiausios rūšies netikėtumams. Juos bus paruošę tie, su kuriais kartu dirbate. Be to, sutrikdyti gali jūsų kūno signalai, iš praeities atklydusių įvykių aidas ar visiškai nepaaiškinamos jėgos, kurių svarbos niekaip negalėsite paneigti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Visaip ginsite tai, kas priklauso jums ir kas jums yra brangiausia, bet tam tik savo jėgas išeikvosite, užuot ką nors prasmingo pasiekę ar savo dienos rezultatais pasidžiaugę. Dažniau nurimkite ir susitaikykite su esama situacija. Draugų įtakos jums gali būti taip pat nepriimtinos, tačiau juos išklausyti jums būtų verta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?