Ketvirtadienio horoskopas – liepos 9 d.

2015-07-09, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Akis
„Fotolia“ nuotr. / Akis

Siūlome paskaityti dienos horoskopą.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tobula diena ieškantiems nuotykių, įspūdžių, naujų patirčių ir, žinoma, pažinčių su priešingos lyties atstovais. Net ir tie, kurie šiandien dirba, nepraleis progos pamerkti akį jiems patraukliems asmenims. Kita vertus, būsite kūrybiški ir iniciatyvūs, tikintys savimi ir visomis išgalėmis siekiantys save išreikšti ir pasirodyti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien imkitės aktyvių veiksmų kaskart, kai tai bus susiję su jūsų asmeniniu gyvenimu ir vidiniu pasauliu. Viskas čia taip, kaip turi būti ir norinčių jus pradžiuginti ar jums padėti – į valias. Tačiau norėdami, kad taip nutiktų, turite išpildyti vienintelę sąlygą – nelaukti kol kas nors ką nors pasiūlys, patieks ar padovanos, o paprašyti ar net patys pasiimti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galėsite sparčiai pildyti savo sėkmės puodą naujais tikslais, veiklomis ir sumanymais, jei rinksitės komandinę veiklą. Būsite pajėgūs jos narius įkvėpti ir vesti pirmyn, jei imsitės iniciatyvos. Jums tame netrūks gražių ir išraiškingų žodžių, svarbių žinių ir informacijos, reikalingų žmonių ar pažinčių, kurios atveria jums reikalingas duris.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Šiandien susiruošę užkariauti savo profesinių viršukalnių ir susikoncentravę į savo darbą būsite nepralenkiami. Pasižymintiems ryžtingumu šiame kelyje netrūks aibės pasirinkimų. Jūsų gebėjimus ir įgūdžius bus kaip pritaikyti, be to, turėsite iš ko pasirinkti. Negana to, už jūsų pastangas jums bus tinkamai (kai kuriems net labai dosniai) atlyginta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien viską žinodami geriau už kitus ir neabejodami tuo, kuo tikite, nė per milimetrą niekam nenusileisite. Todėl viskas vyks taip, kaip jums atrodo tinkama ir yra priimtina. Visi liks bejėgiai, jei šalia visažinio reputacijos dar apsiginkluosite asmeniniu žavesiu, įdarbinsite savo charizmą ir kitas savo asmenybės galias.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šios dienos pradžioje viskas gali būti kiek kitaip nei jos pabaigoje, nes šis tas jūsų viduje pasikeis. Net jei tos permainos vos matomos, dėl jų jūs tampate stipresni. Laimė, šiandien tai vyksta sklandžiai, o jums padeda tie, kuriems kažkada patys padėjote. Puiku, jei visa tai panaudodami, iš sąstingio išjudinsite kokį nors jums ir partneriams svarbų reikalą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jausmas, kad esate ne vieni, turėtų šiandien jūsų nepalikti tam, kad jaustumėtės stiprūs. Visų pirma, stiprybės teiks vienas jums svarbus asmuo, kurio dėka mokysitės geriausiai išnaudoti partnerystės teikiamas dovanas. Tiesa, jų negailės ir jūsų draugai ar bendražygiai, kuriais galėsite besąlygiškai pasikliauti ir kreiptis į juos bet kuria tema.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite darbštūs ir iniciatyvūs darbuotojai, žinantys, kaip greičiau ir geriau atlikti savo darbą. Tai, jog dirbate puikiai, netruks pastebėti ir jūsų vadovybė, suteikdama jums daugiau privilegijų. Be to, kolegos džiaugsis jūsų buvimu šalia, nes ne tik dirbsite, bet ir ūpą kitiems darbo vietoje kelsite bei aplinką aplink save gražinsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nieko nuostabaus, jei visos jūros jums šiandien bus iki kelių. Negana to, visus, kurie bus tuo suinteresuoti, įtikinsite, kad viskas yra nuostabu. Jei turite ryšių su užsieniu ar iš toli atvykusiais, jų dėka jūsų veide neges šypsena. Gal net kai kam pavyks užmegzti romaną su žavingu kitos tautybės priešingos lyties atstovu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien skubėsite kuo greičiau viską atlikti, kad liktų laiko namams ir šeimai. Galbūt net kelias brangias darbo dienos akimirkas nukniauksite iš darbo tam, kad pasirūpintumėte savo asmenine erdve. Už savo šios dienos pastangas ar gerą širdį gavę dovanų ar padėką, nepasilikite visko tik sau, nes kuo dosniau dalinsitės – tuo daugiau atgal sugrįš.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite judrūs, turintys daug planų ir minčių, kurioms nevalia pasilikti vien jūsų galvoje. Auditorija, su kuria skubėsite viskuo pasidalinti, bus įvairi, bet negausi, susidedanti iš artimiausių žmonių ir brangiausių asmenų. Jei jūsų santykiuose su antrąja puse ar verslo partneriais pastaruoju metu klajoja šaltukas, vykite jį šiandien lauk. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums netrūks užduočių, kurios bus ne tik malonios, bet ir naudą nešančios. Darbo aplinka jus nuteiks maloniai ir patys būsite pasiruošę šį tą atlikti gražioje aplinkoje tarp draugiškai besidarbuojančių ir puikiai sutariančių žmonių. Beje, ir savo talentus, dėl kurių dabar niekas neabejoja, įdarbinkite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?