Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė susitiko su Pagėgių krašto ūkininkais

2015-07-12, Pagėgių savivaldybės informacija

Liepos 7 dieną Pagėgių savivaldybės Kultūros centre Pagėgių krašto ūkininkai galėjo pabendrauti su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene. Į susitikimą ministrę atlydėjo viceministrai Gintas Saulius Cironka ir Vilius Martusevičius. Svečius pasitiko savivaldybės vadovai - Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys, Administracijos direktorė Dainora Butvydienė. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Žemės ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Uselis, Lietuvos ūkininkų sąjungos Pagėgių skyriaus pirmininkas Romaldas Mančas ir kiti svečiai.

Pasveikinęs į mūsų kraštą atvykusią ministrę, vicemeras Sigitas Stonys įteikė jai atminimo dovaną - savivaldybės mero Virginijaus Komskio pasirašytą Pagėgių kraštą reprezentuojančią knygą, o krašto ūkininkus ragino klausti ir vesti diskusiją visais jiems aktualiais klausimais.

Kalbą pradėjusi ministrė Virginija Baltraitienė, džiaugėsi turinti galimybę apsilankyti Pagėgių krašte, žemės ūkio ministerijai priklausančiose įmonėse, betarpiškai pabendrauti su krašto ūkininkais ir dėkojo Seimo vicepirmininkui už iniciatyvą organizuojant šį susitikimą. Viešnia apžvelgė ministerijos pradėtus ir dar planuojamus darbus.

Daugiau nei valandą trukusio susirinkimo metu krašto ūkininkai aktyviai įsitraukė į pokalbį - netrūko klausimų, diskusijų, išsakytų nuomonių ir kritikos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

juozas2015-07-14
to as

tai tik jo dėka ta ministrė išvis ir pasirodė
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2015-07-13
Ale chamskis turėjo progą pasirodyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ir nieko naujo 2015-07-12
na ir ka na ir nieko gero nepasake tapati uzstrigusi plokstele be pabaigos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?