Orai.lt: Lietuvą merks įkyrus lietus

2015-07-10, orai.lt, orai24.lt
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Lietus gaivina gamtą ir merkia praeivius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Lietus gaivina gamtą ir merkia praeivius

Penktadienio diena prasidės gana niūriai. Daugelyje rajonų bus debesuota ir tik retkarčiais dienos metu pasirodys pragiedrulių. Kartu su tamsiais debesimis keliaus ir lietus. Daugelyje rajonų palis, ir ne vieną kartą. Kai kur lietus bus smarkus. Be to, pūs gūsingas pietvakarių, vakarų, o pajūryje ir šiaurės vakarų vėjas. Jo gūsiai daug kur įsismarkaus iki 15-20 m/s, stipriausi bus pajūryje ir pietiniuose rajonuose. Aukščiausia dienos temperatūra tesieks 15-19 laipsnių.

Šeštadienis nudžiugins tik šiltesne diena. Vėlgi protarpiais numatomas lietus, kai kur su perkūnija. Ciklonui lėtai traukiantis, vėjas pradės pūsti iš vakarų, vėliau ir šiaurės vakarų, bet kai kur dar išliks gūsingas. Naktį oras atvės iki 9-14 laipsnių. Dieną bus šilčiau nei penktadienį – 17-22 šilumos.

Sekmadienį vėjas aprims iki 6-11 m/s. Naktį lietaus bus tik kur ne kur. Temperatūra kris iki 10-15 laipsnių. Dieną vėl daugelyje rajonų palis, tačiau tai jau bus trumpalaikiai lietūs. Sugrįšime prie lietuviškai vasarai gana būdingos šilumos, termometrai rodys 18-23 laipsnius.

Pirmosiomis naujos savaitės dienomis taip pat nebus šalta – 18-23 laipsniai šilumos. Naktimis tik vietomis praslinks lietaus debesų, dienomis jų susidarys daugiau, gali kai kur ir perkūnija nugriaudėti.

Orai Šilutėje:


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?