Penktadienio horoskopas – liepos 10 d.

2015-07-10, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Akimirkos.
Shutterstock nuotr. / Akimirkos.

Jau turite sukaupę vasaros prisiminimų? Puiku. Linkime, kad ir ši diena atneštų kažką tokio stebuklingo, ką būtų verta įamžinti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje atsitraukę į vietą, kurioje gyvena svajonės, galite rasti sprendimą kaip jas realizuoti. Vėliau jus motyvuos įvykiai namuose, ir jūs negalėsite sėdėti rankų sudėję – norėsite kai ką dėl šeimos ar namams nupirkti. Vakare į galvą atsėlinusios mintys, susijusios su darbu, regis, atneš naudos. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Apsiginklavę kantrybe ir geranoriškumu savo komandos narių atžvilgiu, šiandien lėtai, bet užtikrintai eisite savo keliu. Pokalbio, į kurį pavakarę įsivelsite, ar susitikimo, į kurį būsite pakviesti metu savo nuomonę reikškite drąsiai ir užtikrintai. Jus ne tik išklausys, bet ne,trukus patvirtins, jog buvote visiškai teisūs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje būsite susitelkę į save ir vidinį pasaulį. Tobulinkite tai, ką anksčiau pradėjote darbe, pasitelkdami savo nuojautą, kūrybiškumą ir įvairiausias įžvalgas. Popietę jus motyvuos ne kas kita, o proga ką nors įsigyti ar įgyti. Vakare neakivaizdžiais būdais galėsite naudoti paslėptas galias savo tikslams pasiekti ar kitiems padėti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki popietės įsilieję į  kolektyvą ar draugų grupę, dosniai dalinsite patarimus, kurie galbūt nepajėgūs išgelbėti pasaulio, bet lengvai keičiantys nuotaikas grupėje ir aplinkinių nuomonę apie jus. Vėliau geriau jausitės ne eilinių, bet lyderių vaidmenyje. O vakare lengvai ir noriai paklusite savo artimo žmogaus valiai.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei šiandien jums pavyks įnikti į darbus, visus maloniai nustebinsite savo užsispyrimu ir nuoseklumu. Tai regėdami, ir kiti asmenys jungsis prie jūsų, kad jums padėtų. Vakare, tiesa, jūsų pastangos bus mažiau matomos, bet ne mažiau vertingos. Tačiau teks palaukti, kol jūsų pasėtos sėklos sudygs.    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galėsite turėti viską, ko geidžiate, jei nepatingėsite apie tai visiems pranešti ir įtikinti, kad yra taip, o ne kitaip. Ir ši užduotis jums nebus per sunki, nes užteks vos prasižioti ar ką nors atlikti dėl kitų žmonių. Iš tiesų, kuo toliau užsimosite – tuo geriau. Tokiu būdu ir jūsų požiūris į tai, kas jums svarbu, iš esmės keisis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums pravartu būti bendro vyksmo dalimi, t. y. noriai dalytis darbu, džiaugsmais, rūpesčiais, pinigais ar kitais resursais. O atidžiai įsiklausę į užuominas, kurias jums sako kiti asmenys, įžvelgsite juose glūdinčią prasmę. Be to, jūsų pastangos darbe išjudins ir tuos, kurie jau gyvens savaitgalio nuotaikomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien laurus garantuos nuoseklios pastangos, pasitikėjimas savimi ir partnerių palaikymas. Todėl visų pirma įsitikinkite, ar esate ne vieni, ir tik tuomet imkitės veiklos. Tai jūsų sėkmės sąlyga. Beje, diskusijose bet kokia tema visų pirma išklausykite partnerių nuomonę ir tik po to išsakykite savąją. Tokiu būdu iš bet kurio ginčo išeisite pakelta galva.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Vos ant jūsų pečių užsiris daugiau rūpesčių, juose pamatysite prasmę, kai stengsitės ne tik dėl savęs, o įkvėpimo semsitės šeimoje. Darbe tinkamai naudosite bet kokias jums pasiūlytas priemones, lygiai kaip ir sveikatai gerinti. Beje, kitaip nei įprasta panaudojus savo pinigus ar įgūdžius, daug kas bus tinkamiau perdėliota kasdienybėje. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien tikėsite istorijomis, kurias iš kitų išgirsite ar patys papasakosite, net jei jose bus tik dalis tiesos. Tokiu būdu su džiaugsmu leisdami dieną, dar tinkamai panaudosite tai, ką jums pasiūlys jūsų kolegos ar artimas žmogus. Vakaro nuotykiai vyks ne be jūsų iniciatyvos, todėl nelaukite pakvietimo, o patys imkitės veiksmų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien susitelkite ties užduotimis, kurias suformulavo jums jūsų šeimos nariai, ir atlikite jas nuo pradžios iki galo, būdami atidūs viskam, kas aplink jus vyksta. Popietę matydami tikslą, kuris turbūt bus jūsų šeimoje, darbštumu visus priblokšite, tačiau niekam neprasitarsite, kas jus tam motyvuoja.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neskubėdami šiandien visur suspėsite ir patenkinsite savo žinių, bendravimo ir informacijos troškimą. O jūsų pastebėjimai, iš kurių ne visus gebėsite paaiškinti, bus išgirsti ir tinkamai suprasti. Popietę teks pasistengti dėl savo atžalų ar organizuojant pramogas. O vakare kažkas iš draugų atskleis jums savo kortas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?