VRK sprendimas: trys partijos „Tvarka ir teisingumas“ nariai pašalinti iš sąrašų

2015-07-10, Karolina KIRTIKLYTĖ
G Bružas (kairėje) VRK sprendimu neteko mandato Šilutės rajono savivaldybės taryboje. Jį pakeis Seimo nario Kęsto Komskio padėjėjas R. Stonkus.
G Bružas (kairėje) VRK sprendimu neteko mandato Šilutės rajono savivaldybės taryboje. Jį pakeis Seimo nario Kęsto Komskio padėjėjas R. Stonkus. "Šilokarčema" archyvo nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija liepos 9 d. posėdyje anuliavo trijų kandidatų pirmumo balsus. Mandato Šilutės rajono savivaldybės taryboje neteko partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Gintaras Bružas. G. Bružą išbraukus iš sąrašų, jo vietą būtų užėmęs Darius Soščeka, tačiau jis taip pat išbrauktas iš sąrašų, o kartu su juo išbrauktas ir Gintautas Vismantas.

Darius Soščeka ("Šilokarčema" archyvo nuotr.)

VRK posėdyje pranešta, kad dėl pastarųjų trijų asmenų galimų rinkimų įstatymo pažeidimų atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Šilutės r. savivaldybės mero rinkimus liepos 5-ąją laimėjo partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas, iki šiol ėjęs mero pareigas, Vytautas Laurinaitis. „Tvarkiečiai“ Šilutės r. savivaldybės taryboje gavo šešias vietas.

G. Bružo vietą naujosios tarybos kadencijoje, preliminariais duomenimis turėtų užimti Seimo nario Kęsto Komskio padėjėjas Ričardas Stonkus.

Primename, kad Šilutėje pakartotiniai rinkimai buvo surengti panaikinus kovo mėnesio rinkimų rezultatus dėl šiurkščių pažeidimų.


Straipsnio komentarai

gerai gerai 2015-07-10
va taip ir turi buti tiem dar neuztenka per pinigus pinigu nebemato Komentaras patinka Komentaras nepatinka