Savaitgalio horoskopas – liepos 11–12 d.

2015-07-11, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Vėjo malūnėlis.
Fotolia nuotr. / Vėjo malūnėlis.

Kokią nuotaiką atneš savaitgalis? Pokalbiai bei susitikimai su draugais jus įkvėps ar vargins? O gal pagalius į ratus kaišios netikėtai išnirusi detalė iš praeities? Sužinokite, perskaitę savo horoskopą.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienio pramogoms išleisite daugiau nei planavote, tačiau noras patirti kuo daugiau vasariškų įspūdžių ir pasimatuoti įvairiausias pramogas bus stipresnis. Sekmadienį įsivelsite į nesibaigiančių pokalbių verpetą, kuriame galiausiai pamesite siūlo galą. O norėdami įrodyti tai, kuo esate unikalūs, namiškių nenustebinsite, veikiau juos nuvilsite.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį dėl savo namų ir šeimos būsite pasiruošę nemažai paaukoti, tačiau jūsų aukos nebus suprastos ir įvertintos tiek, kiek jums to reikia. Sekmadienį keistų draugų pažadų vedami, leisite sau šiek tiek paišlaidauti išties keistiems dalykams. Be to, kažkokie vos užsimezgę ryšiai gali nutrūkti dėl neigiamų praeities įtakų. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį kalbėsite daugiau nei reikia, tokiu būdu tikėdamiesi kai ką link savęs privilioti, tačiau rezultatas bus priešingas. Susitaikykite su mintimi, kad savo taisykles galite pradėti diktuoti tik sekmadienį, nesileisdami į iliuzijas, kurios gali pakenkti jūsų statusui. Be to, įvykiai tarp draugų gali jums kiek apkarpyti savivertę ar ištuštinti kišenes.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį laikas su draugais jums bus atgaiva, deja, kiek per brangoka, tačiau apetitas bus didžiulis ir jūs sau ar kitiems ribų nestatysite. Sekmadienį rinkitės vienatvę, užuot reiškę savo nuomonę. Kita vertus, bus kas temps jus už liežuvio ją išsakyti. O prieš įsiveldami į įvykius, kurie gali turėti įtakos jūsų darbui ar reputacijai, gerai viską pamatuokite. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį būsite nepataisomi garbėtroškos, o jūsų pasitikėjimas savimi išaugs ligi dangaus. Būsite tikri, kad be jūsų pagalbos niekas neišsivers. Sekmadienį jūsų pastangos dėl draugų gali likti nesuprastos. O jūsų tyliai puoselėjami planai keisis dėl žmonių, kurie netikėtai atvyks iš toli, ar jums patiems gavus pasiūlymą išvykti. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pasistengsite siekdami kažkam pasitarnauti. To priežastis: jūsų geri norai gali nesutapti su kitų asmenų poreikiais. Sekmadienį jus klaidžiais takeliais vedžios lūkesčiai, kuriuos puoselėsite bendraudami su antrąja puse. O paslaptys, kurios staiga iškils į paviršių, gali būti grėsmė jūsų santykiams su draugais. 

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį visaip tikėdamiesi padaryti įspūdį savo draugams, norimo rezultato, pavyzdžiui, vienybės jausmo, nepasieksite. Kuklumas ir saikas – reikalingi atributai. Sekmadienį jūsų planus žlugdys sutrikimai buityje ar sveikatos problemos. O kažkoks jums svarbaus žmogaus poelgis nubrauks jūsų ankstesnį įdirbį. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį darydami viską, kad apie jus kitų žmonių nuomonė būtų kuo geresnė, neįvertinsite kai kurių reikšmingų detalių. Sekmadienį noras patirti kai ką ypatinga gali turėti neigiamos įtakos jūsų intymiems ryšiams ar bendriems jūsų ir partnerių finansams. O ką nors planuoti bus beprasmiška, viskas bet kurią akimirką gali iš esmės pasikeisti.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį optimistiškai vertinsite savo galimybes, nustumdami į šoną mažus dalykus, kurie ne mažiau reikšmingi už didelius polėkius. Sekmadienį paaukosite kai kuriuos savo planus dėl šeimos ir tuoj suprasite, kad veltui taip pasielgėte. O pakviesti meilės ar kitokiems nuotykiams, brangiai už tai sumokėsite.  

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį tikėdamiesi paramos ar pagalbos iš savo partnerių turėsite progą suprasti, kad savo kokybišku laisvalaikiu verčiau pasirūpinti patiems ir patiems už jį sumokėti. Sekmadienį vis ką nors guosdami ar skirdami laiką besaikiams pokalbiams, nerasite laiko įprastoms užduotims atlikti. O permainos namuose nekaip pakreips santykius su antrąja puse eigą. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį perleidę visus įgaliojimus antrajai pusei ar kitam svarbiam asmeniui, patys sau meškos paslaugą padarysite. Sekmadienį išleisite per daug malonumams, kurių norėsite sau, savo atžaloms ar mylimam asmeniui suteikti. O netikėta naujienų lavina ar neplanuotos išvykos sujauks jūsų numatytą savaitgalio dienotvarkę.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį siekdami pasitarnauti kiekvienam, kuriam to reikia ar ne, labiau save išvarginsite nei jiems įtiksite, bet kitaip pasielgti negalėsite. Sekmadienį viską aukosite, kad jūsų tėvai ar kiti šeimos nariai jaustų jūsų dėmesį ir meilę. Viena bėda – jiems vis tiek neįtiksite. O impulsyvūs pirkiniai ar pramogos sėkmingai tuštins jūsų sąskaitą. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?