Pirmadienio horoskopas – liepos 13 d.

2015-07-13, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Moteris.
Shutterstock nuotr. / Moteris.

Linkime, kad šios dienos astrologinės prognozės padėtų jums rasti ramybę bei išeitį iš painių situacijų, jei esate į tokias įklimpę.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Lankstumas ir vikrumas šiandien jums pravers neplanuotose derybose ar trumpose išvykose, kurias patys inicijuosite ar būsite kitų pakviesti. Dar vikresni, šnekesni ir optimizmu trykštantys būsite vakarop. O ne visiškai realūs sumanymai namų atžvilgiu šį kartą gali viršyti visus jūsų ir šeimos narių lūkesčius.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien noriai bendrausite, turėdami ne vien norą pasišnekučiuoti, bet ir norėdami patenkinti vieną kitą savo užgaidą. Savo motyvus dažniausiai pasiliksite sau. Be to, ryšiai su artimais žmonėmis gali atsinaujinti ar atsirasti naujų, ne visiems matomų saitų. Ir tai dėl to, kad jums sekasi jų mintis perskaityti dar neišsakytas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų idėjos įkvėps dideliems žygiams, kurių metu sieksite parodyti, ką sugebate, su viltimi turėti finansinės naudos. Tačiau net ir turint pačius geriausius norus, sunkiai susikoncentruosite ties konkrečia veikla. Be to, žodžiai iš jūsų lūpų liesis upeliais tarp komandos narių ir nesibaigiančiais pokalbiais su broliu, seserimi ar kaimynu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums nebus noro dalyvauti daugybėje pokalbių ir kur kas dažniau atsitraukę iš šalies stebėsite pašnekesius nei savo nuomonę reikšite. Panašu, kad daugiau darysite nei kalbėsite. Be to, kad ir kokių nerealių minčių pilna jūsų galva – joms pakankamai dėmesio atseikėkite. O savo žiniomis pasiremdami išties toli nukeliausite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kai šiandien staiga pūstels tolimi vėjai, kuriems dar nesate pasiruošę, neskubėkite uždaryti langų ir durų. Tai pravartu jūsų komandai. Vakarop jūsų ambicijos bus pastebėtos draugų, o dar labiau juos įtikinsite, būdami žaismingi ir nerūpestingi. O kai jūsų ausis pasieks kitų žmonių paslaptys, jums bus paprasta atlikti tarpininko vaidmenį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dieną nuolatiniame šurmulyje nuo jūsų nepriklausančios jėgos keis įprastą tvarką. Vakare tikėdamiesi pagalbos, gausite visiškai priešingą rezultatą, jei ko nors nepaaukosite dėl kitų gerovės. Be to, šiandien galimi susitikimai, kuriuos jūs pavadinsite beveik stebuklingais. Iš tiesų didžiausi stebuklai dabar vyksta jūsų galvoje ir tai yra nuostabu. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo kūrybines įžvalgas naudokite darbe, buityje ar sveikatai stiprinti, nepamiršdami ir kitų vertingų kozirių. Kuo vikriau judėsite ir kuo daugiau ryšių per dieną užmegsite – tuo plačiau nusišypsosite dienai baigiantis. Tuomet jūsų optimizmas ir atvirumas praskaidrins šį vakarą, ypač jei jį leisite kartu su savo bičiuliais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Didelių svajonių ir optimizmo, kad jos pasiekiamos ranka – netrūks. Žinoma, būtų puiku, jei jums pavyktų viską realizuoti. Jei susitelksite į darbą, visko, kas vertinga rezgasi jūsų galvoje, veltui neišbarstysite. Tokiu būdu ne vieną svarbų galvosūkį išspręsite ir sustiprinsite ryšius su tais, nuo kurių priklausote jūs ir kurie priklauso nuo jūsų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šiandien kils keistų minčių, susijusių su namais, prieš pradėdami realizuoti pagalvokite, kiek jos realios, o įsitikinę, kad turite reikalingas priemones ir palaikymo komandą, imkitės darbo. Beje, nors žodžiai šiandien gims lengvai ir sklandžiai, užuot kalbėję, dažniau klausykitės. Gauta informacija padarys jus stipresniais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Pokalbių ir susitikimų metu šiandien gali gimti išties neįtikėtinų sumanymų, kuriems įgyvendinti reikės šio to daugiau nei įkvėpimo. Be to, įnikę į kasdienę rutiną, nepamirškite pasiklausyti, ką aplink jus šneka žmonės. Gautos žinios dieną pravers norintiems kai ką pakeisti namuose, o vakare – sužinoti tai, kas įprastai nuo jų slepiama.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Geriausiai padėsite sau ir kitiems aktyviai mąstydami ir dar aktyviau savo mintimis dalindamiesi. Judri, džiugi ir kūrybiška atmosfera įsivyravusi jūsų aplinkoje vakare jums primins, kad nuleisti rankų nevalia. O idėjas, kurios ateis jums į galvą, panaudoję tikslingai, gausite pažadą apie galimą naudą. Jos vertos dėmesio, net jei atrodo esančios toli nuo realybės. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien kūrybiškumu lenksite visus. Be to, galėsite savo mylimiems asmenims suteikti tai, ko jiems labiausiai reikia. Telieka būti geranoriškiems, tikėti savimi ir noriai bendrauti. Todėl pasistenkite, kad nei vienas jums svarbus asmuo neliktų be jūsų dėmesio, supratingo žvilgsnio ir įžvalgaus patarimo. Ar gali kas būti geriau nei jaustis reikalingiems?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?