Šventinių renginių ciklą pradėjo jaunųjų dailininkų pleneras

2015-07-13, Pagėgių savivaldybės informacija

Pradžią ilgai lauktai tradicinei Stoniškių seniūnijos „Bitkopio šventei - 2015“ davė jau penkerius metus Liucijos ir Algaudo Bungardų sodyboje organizuojamas Tauragės regiono vaikų dailės pleneras „Bitutės šokis“. Į ypatingą aurą turinčią ir kūrybai nuteikiančią sodybą liepos 9 dieną piešti atkeliavo 18 jaunųjų menininkų, jų tėvelių, mokytojų.

Pasveikinti jaunuosius menininkus ir padėkos žodį plenero organizatoriams tarti į Bungardų sodybą atvyko Pagėgių savivaldybės mero padėjėjas Sigitas Stonys, kuris džiaugėsi, jog mūsų krašte yra tokių darbščių, savo darbą mylinčių ir visą širdį jam atidavusių „bitučių“, kaip kad renginio organizatoriai. Sodybos šeimininkams ir plenero dalyviams perduoti linkėjimai ir dovanos nuo savivaldybės mero Virginijaus Komskio, kuris renginyje dalyvauti negalėjo.

Plenere svečiavosi aktyviai krašto renginiuose dalyvaujantis Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis, Stoniškių seniūnas Ričardas Bartkevičius bei kiti svečiai.

Baigiamasis renginio akordas - simbolinės, plenerą įamžinusios lentelės užkabinimas ant upės Kamanos tilto.

Šventės rengėjai tikisi, jog puikiai prasidėjęs renginių ciklas Stoniškių seniūnijoje yra nuostabi įžanga į kitus, visą savaitgalį Stoniškių seniūnijoje vyksiančius renginius.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!