Antradienio horoskopas – liepos 14 d.

2015-07-14, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Atokvėpio akimirka.
Shutterstock nuotr. / Atokvėpio akimirka.

Ko tikitės iš šios dienos ir ką pataria žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Geriausiai jausitės namuose – užtikrinti ir savimi pasitikintys. Namai ir šeima jums taps užuovėja, teiks jėgų ir motyvuos. Netausosite savęs dėl tų, kurie yra jums svarbūs ir brangūs, tačiau nuo išorinio pasaulio būsite linkę atsiriboti. Beje, pasiruoškite tam, jog kažkas gesins jūsų entuziazmą gailėdamas jums materialinės ar dvasinės paramos. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jausmai ir gebėjimas juos išreikšti bus daug svarbiau nei žodžiai. O jums tai patiks. Tiesa, bendravimo neatmesite, nes jo dėka irsitės pirmyn, tačiau žodžius dozuosite saikingai. Tokiu būdu suderinsite savo poreikius su užduotimis, kurias jums iškels ši diena. Jūsų iniciatyvas dėl namų kažin ar palaimins jūsų antroji pusė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Norėsite jaustis ramūs ir saugūs, todėl savo veiksmais sieksite padėti pagrindą, kuris vėliau sudarytų sąlygas to pasiekti. Kuo atidesni būsite šalia esantiems, tuo viskas bus paprasčiau. Nevenkite parodyti jums svarbiems žmonėms, kiek daug galite padaryti dėl jų. Galimas daiktas, anksčiau neatliktos užduotys trikdys jums smagiai leisti šią dieną.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien yra visos sąlygos išreikšti tai, kas jumyse šviesaus ir gero: vidinė šiluma, jautrumas ir rūpestis kitais. Būsite jautrūs tam, kas vyksta jumyse ir aplink jus, ir to nuo kitų negalėsite paslėpti. Tokiu būdu užsitarnausite aplinkinių simpatijas ir jausitės galintys dar daugiau duoti kitiems. Tiesa, už norą kai kam įtikti gali tekti susimokėti kiek brangiau nei tikėjotės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palikite savo komforto zoną, pasirinkdami stebėtojo ar kitų žmonių gelbėtojo poziciją. Kuo geriau pasirūpinsite kitų poreikiais, tuo lengviau išsispręs ir jūsiškiai. Todėl lepinkite kitus, užuot pataikavę sau, neskaičiuodami savo nuopelnų. Įvertinimas bus, bet gal ne šiandien ir ne iš šeimos narių. Jie, regis, prisimins jūsų praeities nuodėmes. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų gebėjimą rūpintis kitais šiandien labiausiai pajaus jūsų draugai. Sąžiningos dalybos ir nuoširdi abipusė pagalba dar labiau sustiprins jūsų ryšius. Be to, ne nuodėmė ir pasvajoti, net jei retkarčiais dėl to pakvips sentimentais ir pernelyg stipriu emocionalumu. O jei jūsų gera valia bus stabdoma dėl informacijos stokos, lukterkite, kol viskas išsispręs savame.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Sieksite būti pastebėti ir už tai net savaip kovosite: švelnumu, atidumu ir rūpesčiu. Kiekvienas patvirtinimas, kurio sulauksite, stiprins jūsų galias. Tiesa, kelių iššūkių ir slenksčių išties neišvengsite. Pasitikėjimui auginti sąlygos komandoje ar tarp draugų nebus tobulos, todėl pasitenkinkite kuklesniais dėkingumo trupiniais. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien pravartu būti atviriems ir teigiamai vertinti visas sąlygas, kurios padeda pažvelgti į save ir savo problemas iš tolimesnės perspektyvos. Tokiu būdu geriau suprasite, kur esate ir kur norėtumėte būti. Jūsų viltys dėl karjeros gali žlugti ar būti kuriam laikui pristabdytos dėl jūsų pačių elgesio ar asmeninių savybių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bus, kas jums primena, kad nauji dalykai ateina tada, kai atsiranda jiems vietos. Todėl šaltą abejingumą ir racionalų protą pasidėję į šalį, būkite pasiruošę palikti praeityje tai, kas iš tiesų jau priklauso praeičiai. O jei praeitis kokiais nors būdais karpys jūsų sparnus, trukdydama jūsų polėkiams, atminkite – tai laikina.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Gerai šiandienai jums reikia partnerio ar žmogaus, kuris jums parodytų tai, ką gero savyje turite. Tačiau nesitikėkite nueiti lengvai ilgos distancijos, jei elgsitės pagal savo prigimtį – išlaisvinkite savyje tas savybes, kurių iš jūsų tikisi šalia esantys žmonės. O jei pasitikėjimas draugais ar komandos nariais nukris žemyn, nedarykite galutinių išvadų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien maudysitės kasdienybėje ir apie nieką kita nenorėsite galvoti. Įprastuose kasdieniuose dalykuose rasite įvairų gėrybių nuo monotonijos iki mažučių džiaugsmų. Jautriau reaguodami į kolegų abejingumą, patys ką nors padarykite dėl geros atmosferos darbe. Beje, darbas gali pakišti koją ryšiams su jums svarbiu žmogumi.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien pražystumėte, jei besąlygiškai skleistumėte šviesą ir šilumą tiems, kuriuos mylite. Tokiu būdu neįmanoma savęs išbarstyti, nes kuo daugiau duosite – tuo pilnesni jausitės. Tebūnie tai mažutė investicija į jūsų ateitį. O jei kažkas jums primins apie žinių ar pasitikėjimo stoką – žvelkite į tai, kaip į laikiną debesį, kuris netrukus išsisklaidys.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?