Tarptautiniame turnyre Estijoje šilutiškiai įvarčius mušė vieną po kito

2015-07-14, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutiškių jauniausioji komanda, vykusi į Estiją, drauge su treneriais.
Šilutiškių jauniausioji komanda, vykusi į Estiją, drauge su treneriais.

Jau tryliktą kartą kaimyninėje Estijoje, Parnu mieste, vyko tradicinis vaikų futbolo turnyras „Summercup" („Vasaros taurė"). Į šią futbolo šventę išvyko ir  FK „Šilutė” jaunieji futbolininkai drauge su savo mokytojais: R. Čeliausku, B. Mackevičiumi, S. Česnuliu.

Estų organizuojamas ir vykdomas tarptautinis turnyras įgauna vis didesnį pagreitį ir tampa vis populiaresnis. Palyginimui praėjusiame turnyre dalyvavo 143 komandos, o šiais metais jau 167 komandos iš  Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos. Gausiausia delegacija suomių – 50 ekipų.  Turnyre rungtyniavo dešimtmečių, dvylikamečių ir keturiolikmečių komandos. Šilutės garbę gynė dvi dešimtmečių komandos, dvylikamečių ir keturiolikmečių ekipos. Geriausiai Estijoje sekėsi mūsų dešimtmečiams, kurie savo amžiaus grupėje konkuravo su 31 komanda. Savo pogrupyje šilutiškiai laimėjo visas rungtynes, nepraleidę nė vieno įvarčio į savo vartus. O patys įmušė net 26 įvarčius! Ir kai atrodė, jog viskas klostosi puikiai ir pasitikėjimas savo jėgomis yra beribis užteko mažytės klaidos - atsitiktinis praleistas  varžovų įvartis beveik iš vidurio aikštės išblaškė žaidėjus. Mūsiškiai skubėjo perduoti kamuolį ir bėgti į greitas atakas, tačiau rezultato išlyginti nepavyko. Rezultatu 0:1 pralaimėtos rungtynės dėl medalių kovoti vilčių jau nebesuteikė. 

Rungtynėse dėl 5–6 vietos įveikė komandą iš Estijos 1:0 ir tenkinosi penkta vieta.

Antroji dešimtmečių komanda pasirodė kiek kukliau: laimėjo vienerias rungtynes, pralaimėjo ketverias.

Vyriausių Šilutės futbolininkų grupė - keturiolikmečiai - trejas rungtynes laimėjo ir dvejas pralaimėjo. Iš turnyre dalyvavusių 16 komandų šilutiškiai užėmė penktą vietą.

Dvylikamečiai vaikai trejas rungtynes laimėjo, trejas pralaimėjo ir užėmė 10 vietą iš 32 komandų.

Kelių dienų išvyka į Estijoje vykusią futbolo šventę patiko ne tik jauniesiems sportininkams, bet ir jų tėveliams. Laisvu laiku pavyko aplankyti vandens parką ir mugę, kuri vyko šventės metu. Treneriai tikisi, kad įspūdžiai iš tarptautinio turnyro mažiesiems futbolininkams dar ilgai neišblės, o po  vasaros atostogų grįžę vaikai sportuos  su didesniu noru ir siekiu  tapti geriausiais.

 


Foto galerija

Šilutiškių jauniausioji komanda, vykusi į Estiją, drauge su treneriais.Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir mergaičių komandos.Akimirka iš turnyro.

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?