Kodėl seniūnai nemyli savo gyvenviečių?

2015-07-15, Karolina KIRTIKLYTĖ
Štai toks vaizdelis pasitinka išėjusius pasivaikščioti pėsčiųjų taku Pakalnės gyvenvietėje. UAB „Šilutės polderiai“ direktorius A. Jagminas patikino, jog šią arba kitą savaitę viskas bus sutvarkyta.
Štai toks vaizdelis pasitinka išėjusius pasivaikščioti pėsčiųjų taku Pakalnės gyvenvietėje. UAB „Šilutės polderiai“ direktorius A. Jagminas patikino, jog šią arba kitą savaitę viskas bus sutvarkyta.

Pajuokaudami pasakysime, kad tęsiame straipsnių ciklą apie tai, kaip seniūnai nemyli savo apylinkių. Apie Šilutės seniūną Raimondą Steponkų ir jo nemeilę miestui kalbėjome ne kartą ir pažadame, kad dar tikrai kalbėsime. Dabar norime pirštu pagrūmoti ir paprašyti pasitempti Rusnės seniūnę Dalią Drobnienę.

Dėl Rusnės miestelio priežiūros seniūnei niekas priekaištų neturi, tačiau dėl Pakalnės miestelyje esančio dviračių ir pėsčiųjų tako palei upę nusiskundimų yra. Dalis tako sutvarkyta, gražiai nupjauta žolė bei tako pakraščiai, tačiau paėjėjus šiek tiek tolėliau – aukšta žolė, užžėlę apsauginiai stulpeliai, kurių nepažįstantis šių apylinkių žmogus gali nepastebėti ir susižaloti krisdamas nuo dviračio.

Susisiekėme su Rusnės seniūne D. Drobniene. Ji sakė, jog tai, kas yra už Rusnės ribų, prižiūri UAB „Šilutės polderiai“. „Visus pylimus prižiūri UAB „Šilutės polderiai“. Tad šiuo atveju reikėtų skambinti jiems. Rusnėje viską pasitvarkome patys, o toliau viską prižiūri jie. Net vadovaujant buvusiam seniūnui taip buvo, ir aš nežinau ar kas keitėsi“, - „Šilokarčemai“ sakė D. Drobnienė.

Kai paskambinome UAB „Šilutės polderiai“ vadovui Arūnui Jagminui, jis net pasimetė. „Kad tokio pėsčiųjų tako Pakalnės kaime, kaip ir nežinau. Na, taip, pylimus mes prižiūrime, o jei kalbėti apie konkretų pėsčiųjų taką jūsų minėtame Pakalnės kaime, tai ten, duok Dieve, per metus 50 žmonių praeina. Va, vienas praėjo, ir jums pasiskundė“, - juokaudamas kalbėjo A. Jagminas. Vyras pasakojo, jog neužtenka lėšų tvarkyti absoliučiai visas teritorijas. „Nupjauname žolę du kartus per metus. Labai sekame savo finansus ir juos darbams skirstome protingai“, - „Šilokarčemos“ korespondentei pasakojo UAB „Šilutės polderiai“ direktorius. Jis pažadėjo, jog šiandien, trečiadienį, nusiųs savo darbuotojus apžiūrėti esamos situacijos Pakalnės kaime. Šiek tiek vėliau „Šilokarčemos“ korespondentei paskambinęs direktorius pasakė, jog šią arba kitą savaitę yra numatyta sutvarkyti šį pėsčiųjų taką.

Visiškai nesvarbu, jog pėsčiųjų taku, esančiu Pakalnės kaime, anot A. Jagmino, per metus praeina 50 žmonių – takas visada turi būti tvarkingas ir švarus. Juk nežinia, kada mums patiems reikės juo eiti, ir tuomet trukdys nepjauta žolė ar užžėlę apsauginiai stulpai.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

geras mastymas o gyvensim geroi vietoi savartyne2015-07-17
na taip cia turbut pats seniunas rašo tai gal apsišikim iki ausu ir sedekim kol š dai lips pro šonus o tarp medziu ir krumu saules nebebus matyt o graziai gyvensim Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2015-07-17
Ieškoma priekabių iš neturėjimo ką veikti.Kurių velnių šienauti, jei beveik niekas ten nevaikšto. Visokių nesąmonių galima prigalvot kad iššvaistyti kuklias seniūnijos biudžeto lėšas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jonas2015-07-15
Jeigu zole nenupjaus tai greitai krūmai pradės augti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
jug mes europoi2015-07-15
taigi jug seniunas tokiais šunkialiais nevaikšto o kam jam rupintis svarbiausia jam alga eina i kišiane ir jo kiemas blizga o kas aplink jam nusispjaut Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?