Aplinkos tvarkymo Grabupiuose ypatumai

2015-07-14, Karolina KIRTIKLYTĖ

Dar prieš ilgąjį šventinį savaitgalį į „Šilokarčemos“ redakciją paskambinusi grabupiškė pasakojo: „Jūs atvažiuokite į Grabupius, pravažiuokite Miško gatve ir pamatysite, kaip Šilutės seniūnija tvarko pakeles. Ten metai iš metų niekas netvarkoma. Baisu“. Nuvykę pačioje Miško gatvės pabaigoje, ties posūkiu į kiaulių kompleksą, išties radome nesutvarkytą aplinką. Kaip čia taip yra? Miestelio pradžia net blizga, o pabaiga – palikta likimo valiai ir aptvarkyta prabėgomis?

Paklaustas, kas turi tvarkyti pakeles gyvenvietėse, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus susimąstė: „Miesto ar gyvenvietės ribose tvarko Šilutės miesto seniūnija, o už ribos – kelininkai. Neseniai mūsų vyrai tvarkė pakeles Grabupiuose, lyg ir viskas buvo gražiai, švariai sutvarkyta. Ryt arba poryt nusiųsiu ten vėl savo darbuotojus, kad sutvarkytų viską iki galo, jei jau gyventojai sako, kad yra ne viskas sutvarkyta“, - pažadėjo seniūnas.

VĮ Klaipėdos regiono keliai Šilutės kelių tarnybos viršininkas Algirdas Jakubauskas „Šilokarčemos“ korespondentei sakė, kad rajoniniuose keliuose pirmą kartą žolė turi būti nušienauta iki rugsėjo 15 dienos. „Tad žmonėms tikrai nėra ko pykti ant mūsų. Kokį finansavimą turime, taip ir stengiamės tvarkytis. Kas jau buvo nupjauta yra nupjauta, o ko dar nenušienavome – būtinai sutvarkysime. Dar kartą pabrėžiu – tai turime padaryti iki rugsėjo 15 dienos“, - sakė A. Jakubauskas.

Reikia pripažinti, jog Grabupių gyvenvietė tikrai tvarkoma, tačiau ne taip intensyviai, kaip to norėtų grabupiškiai. Tam ne visada užtenka lėšų įmonėms, tvarkančioms aplinką.  

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?