Šilutės rajono abiturientams įteikti brandos atestatai

2015-07-15, „Šilokarčemos“ informacija
Birutė ir Antanas Mickai pasveikino savo dukrą Mariją sėkmingai baigus mokyklą.
Birutė ir Antanas Mickai pasveikino savo dukrą Mariją sėkmingai baigus mokyklą.

Liepos 10-oji ir 11-oji buvo džiugios rajono gimnazijų abiturientams. Praėjusį penktadienį atestatai buvo įteikti 116 Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientų, 63 Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro auklėtiniams, 38 Žemaičių Naumiesčio gimnazijos gimnazistams bei 42 Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos abiturientams. Šeštadienį brandos atestatus rankose laikė Vydūno gimnazijos gimnazistai.

Penktadienį Šilutės kultūros ir pramogų centre buvo išlydėta 70-oji Šilutės pirmosios gimnazijos laida. Salė buvo sausakimša nuo abiturientų bei juos pasveikinti atėjusių artimųjų ir draugų.

Šeštadienį pliaupiant lietui pasipuošę gimnazistai, jų artimieji bei mokyklos kolektyvas skubėjo į aktų salę, kur moksleiviams buvo įteikti brandos atestatai.

Tiesa, Vainuto gimnazijoje su abiturientais bus atsisveikinama liepos 15-ąją.  

Tokios šventės visada būna ir labai linksmos, ir tuo pačiu be galo jautrios. Abiturientams smagu rankose gniaužti atestatą ir žinoti, kad nuo kitos rugsėjo 1-osios nebereikės pėdinti į mokyklą, o tėvams byra džiaugsmo ašaros matant savo vaikus laimingus bei kyla šioks toks nerimas svarstant, kokį kelią jie pasirinks. 


Foto galerija

Šilutės Vydūno gimnazijos abiturientai.Šilutės pirmosios gimnazijos abiturientai.Birutė ir Antanas Mickai pasveikino savo dukrą Mariją sėkmingai baigus mokyklą.Abiturientų išleistuvės Žemaičių Naumiestyje.Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centro abiturientai.Švėkšnos „Saulės

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?