Trečiadienio horoskopas – liepos 15 d.

2015-07-15, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Išdrožinėtas arbūzas.
Fotolia nuotr. / Išdrožinėtas arbūzas.

Tegu diena jus šiandien užburia viskuo: vaizdais, kvapais, garsais, skoniais.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Namuose šiandien gali būti neramu ir dėl to, kas vyksta juose, ir dėl išorinių įtakų (ypač jūsų vadovybės ar viršesnių už jus asmenų). Tą patį galima pasakyti ir apie jūsų vidinį pasaulį, kurį kuo labiau ginsite nuo priešų, to labiau jis bus atakuojamas. Nenorėdami pasiduoti, kalbą naudosite kaip ginklą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ši diena gali būti išskirtinė dėl nuomonių skirtumų, kuriuos derindami dar labiau viską sujauksite. Kai kuriems gali kilti sunkumų netolimose kelionėse, kitiems diskusijų metu trūks pasitikėjimo, žinių ar palaiminimo jūsų mintims ir idėjoms. Atminkite viena: neatsargus žodis gali padėti galutinį tašką jums netinkamoje vietoje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visomis išgalėmis šiandien grumsitės už savo išlikimą, už savo vertybes ir už viską, kas jums priklauso. Ir nekreipsite dėmesio į sakančius, kad persistengiate. Dalintis su jumis niekas neketina, todėl ir jūs sustiprinkite apsaugą. Tokiu būdu išvengę nereikalingos konkurencijos, išsaugosite viską, kas jums brangu. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Supratę, kad nei jūs, nei jūsų požiūris niekam nerūpi, galite šiandien griebtis drastiškų metodų, kurie tikrai neliks nepastebėti. Tačiau ar jiems kas pritars – nežinia, veikiau priešingai. Kad tie, kuriuos laikėte partneriais, nepereitų į priešingą barikadų pusę, neleiskite savo emocijoms įsisiūbuoti, o liežuvį dažniau palaikykite už dantų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei jūsų viduje štilis – tai tik tyla prieš audrą. Prisiminimai ar praeities klaidų sukelti įvykiai savaip pakreips dienos eigą bei jūsų savijautą. Nenuostabu, jei susidursite su žmonėmis, kuriems esate kažką skolingi (ypač darbo vietoje), o iš užmaršties išlįs sveikatos negalavimai ar buities rūpesčiai, kurių manėte jau atsikratę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Laikas, praleistas su draugais, šiandien neatgaivins jūsų sielos, o darbas komandoje nesutaps su jūsų lūkesčiais. Panašu, kad bus su kuo ir dėl ko pasiginčyti, o jūsų ar kitų asmenų saviraiškos poreikiai ar užgaidos dar labiau viską suraizgys. Nesistengdami dabar visko išpainioti, pasaugokite tai, kas jums brangu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kodėl jūsų siekiams atsirado tiek kliūčių, šiandien atsakymo negausite. Tačiau visus, į kuriuos įtariai dėl to žiūrėsite ar aktyviai klausinėsite, nuo savęs atstumsite. O dėl to situacija aiškumo neįgaus. Dar daugiau žibalo į ugnį įpils kažkas iš šeimos narių, ir jums nebus leista pasirinkti. Turėsite ir gaisrus užgesinti, ir savo status quo išsaugoti. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien gali netrūkti priežasčių pakovoti dėl to, kuo jūs tikite. Konkreti informacija gali visiškai nesutapti su jūsų įsitikinimais, o jums teks rinktis – keisti savo nuomonę, pasilikti su savąja ar ieškoti aukso vidurio. Išsiruošusiems toli pakeliauti pravartu keliskart pasitikrinti, ar viskas, kas reikalinga kelionei, yra nepriekaištinga.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums gali tekti ne kartą derinti su kitais asmenimis jūsų bendrus reikalus, pradedant finansiniais ir baigiant intymiais. O jau tada pasirūpinti, kad toji tvirtovė, kurią kartu statote, būtų tinkamai apsaugota. Deja, sunkiausiai sekis ją apsaugoti nuo savo pačių netinkamo elgesio, priešingų vertybių ar aštrių frazių. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Darbo ar asmeninių santykių sritis šiandien iškils į paviršių ir nepaliks jūsų abejingų. Jūsų pačių poelgiai ir reakcijos į tai, kas vyksta čia, gali turėti lemiamą reikšmę, net jei jums tai pripažinti yra sunku. Pasidėję ambicijas į šalį ramiai išklausykite kitą žmogų, nors ramus ir darnus pokalbis atrodys tikra utopija.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų planai, susiję su darbu, buitimi ar sveikata gali šiandien iš esmės pasikeisti dėl to, kas yra įvykę praeityje ar dėl jums nesuprantamų priežasčių. Kai kažkokios neregimos jėgos norės viską pertvarkyti savaip, jūs nesiliaukite darbuotis numatyta linkme, saugodami savo sveikatą ir gerus santykius su kolegomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų komanda ar bičiuliai šiandien turės kitą nuomonę apie tai, kaip kažkas turi būti padaryta, tokiu būdu negailestingai trypdami jūsų sumanymų daigus. Neradę būdų save išreikšti ir praradę priežastis pasidžiaugti, nepraraskite to, kas daro jus unikaliais. Gal pakaktų palaukti keletą akimirkų, kol viskas grįš į savo vietas?


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?